Skocz do zawartości
Cycero

[I9100][IMM76D][4.0.4] CyanogenMod 9 nightly builds

Rekomendowane odpowiedzi

mor
    Up

Każdy ocenia soft wedle własnych potrzeb. Moim CM9 wystarcza w zupełności. Poniżej dzisiejsze statystyki.

Mnie też wystarcza i nie zamierzam go zmieniać, tzn. zamierzam, za jakiś czas przetestuje kolejny ROM. Do CM9 zawsze wracam, ma pewne niedociągnięcia, ale to dalej najlepszy soft z jakiego korzystałem, zwłaszcza, że teraz wszystkim odwaliło na punkcie JB i na jego bazie opierają kolejne wersje swoich dystrybucji z których nie da się nawet normalnie zadzwonić.

Edytowane przez mor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam - chodzi o widget Facebooka (o dziwo nie znalazłem osobnego tematu w dziale Aplikacje dla tego programu dlatego pisze tutaj, poza tym na innym urządzeniu nie mam problemu z tym więc może to wina Cyana. ). Co jakiś czas psuje mi się ten widget (patrz załącznik). Nie reaguje on - pomaga tylko usunięcie i dodanie go na nowo. Dzieje się to czasami kilka razy dziennie a czasami przez kilka dni jest OK. Z resztą widget-ów nie ma problemu. Już jestem zmęczony dodawaniem widgetu na nowo więc takie pytanko czy wie ktoś jak sobie z tym poradzić ? Dodam, że próbowałem reinstalki, czyszczenia danych itp. Zmieniałem Launchery (Apex, Nova) i cały czas to samo :/

post-14020-14255712679794_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo na stocku 4.0.3. Facebook ma skopany widget. Jak włączysz aplikację korzystając z ikonki w menu widget się naprawia. Aplikacja Facebooka na Androida to jeden wielki bug, jedno naprawią drugie zepsują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzak

aplikacja facebook jest winna, może poszukaj jakiś alternatyw w google play wobec oryginalnej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra trochę się zapętliłem :D Wgrałem najnowsze nightly (czyli z dzisiaj) ale zaraz po podłączeniu do sieci pokazuje mi, że jest jeszcze nowsza wersja.

Edytowane przez Klocek94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor

pewnie pokazuje Ci 9.1 stable. Nie przejmuj się tym, drobny błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tylko cm-9.1.0 i jak klikam na to jest napisane, że changelog niedostępny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor

9.1 bez daty i dopisku "nightly" - czyli stable. Nie przejmuj się i nie aktualizuj, w chwili obecnej masz najnowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzak

gdzie włączyć dźwięk odblokowania i zablokowania telefonu? spodobała mi się ta opcja, ale niestety po jakimś czasie sama się wyłączyła :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baxito

Witam panowie,

Może i odkopuje temat ale mam pewne pytanie. Zamierzam wrócić na CM9, gdyż bateria na Jelly Bean mnie nie zadowala. Wybrać najnowsze nightly (25.11.12) czy instalować stable? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi