Skocz do zawartości
scoobytomy

Przypominanie o stałych płatnościach, opłatach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam aplikacji, która będzie przypominać o stałych opłatach (prąd, gaz, internet, telewizja, telefon, śmieci, itp.). Chodzi o to by wprowadzić rodzaj płatności, kiedy i co jaki czas opłacamy (co miesiąc, dwa, co kwartał, co rok), z opcją odznaczenia już zapłaconych w danym miesiącu, jakby jeszcze była możliwość ustawienia do kiedy jest dana umowa/abonament i była możliwość przypomnieć wcześniej (zazwyczaj trzeba 30 dni wcześniej zgłosić rezygnację).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Wszystko można zrobić w kalendarzu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, dzidexx napisał:

Wszystko można zrobić w kalendarzu.

Jasne, że można, numery telefonów mogę też trzymać w PDF bo po co osobna aplikacja do kontaktów, wystarczy goły dialer by wybrać numer.

A już poważniejszym tonem, to bardzo proszę, by osoby które nie mają zamiaru pomagać nie umieszczały niepotrzebnych postów by podbić sobie licznik. Jest szansa, że dedykowana aplikacja może mieć funkcje o których wcześniej nie pomyślałem (i nie wymieniłem), a mogą się przydać, np. można wpisać kwoty (niektóre zobowiązania są stałe, więc kwota ta sama) i zobaczyć ile musimy w danym miesiącu wydać na opłaty (ile musimy odłożyć), a tego chyba kalendarz nie posiada.

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi