Skocz do zawartości
VeryZFZS

Przejście z iOS na Android w Samsung S10+

Rekomendowane odpowiedzi

sroczkin
    Napisano (edytowane)

@VeryZFZS Podłącz IPhone do kompa i skopiuj wszystkie potrzebne dane a potem skopiujesz wszytko na pamięć S10+ . Ja tak bym zrobił choć nie miałem nigdy Iphona i nie wiem jak tam jest z kopiowaniem zawartości pamięci na komputer . 

U siebie mam kartę Samsung Evo Plus 128 i jak dla mnie spełnia wymagania . Na karcie mam prawie 70GB zdjęć i filmów zbieranych z 5 ostatnich smartfonów . Nie widzę żadnych zamulen podczas otwierania przeglądarki mediów ani podczas przeglądania zdjęć/filmów.  Pamięć wewnętrzna mam na aplikacje i pobrane pliki (choć te i tak w większości przenoszę sobie do folderów karty) 

Przy takich parametrach telefonu android prawie dogonił iOS w aspekcie poprawnej pracy.  Choć uważam że aż tak stabilny jak iOS  raczej nigdy nie będzie bo to nie system napisany pod konkretne urządzenie tylko system zadaptowany pod dany model telefonu .

Z początku pewnie będzie Ci ciężko ogarnąć pracę na andku bo po tylu iphonach masz nawyk pracy na iOS.  Ale z czasem albo nabierzesz nawyku pracy na andku i polubisz S10 albo stwierdzisz że urządzenie na andku nie jest już dla Ciebie.  Zawsze będziesz mógł sprzedać eSke i wrócić do jabłka.  

A tu moje dane z pamięci telefonu i karty 

Spoiler

671408868_Screenshot_20190619-145956_Devicecare.thumb.jpg.40edb7f5b957238c94faf35cfd347a45.jpg

211418165_Screenshot_20190619-145914_Devicecare.thumb.jpg.63dac9e92c758dfd2695007b3b14ec58.jpg

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja Samsunga - Smart Switch, przekopiuje dane z iphona. Można bezprzewodowo, albo bezpośrednio kablem spiąć 2 urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za pomoc i sugestie. 

Raczej padnie w tym roku na Samsunga S10+. Niestety aktualne urządzenia z iOS mnie nie satysfakcjonują, w zapowiedzi nowego modelu są odstraszające :). Chyba czas na podejście nr 3 z Androidem. Powodzenia i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton
    14 godzin temu, rybus85 napisał:

Karta karta i jeszcze raz karta. Są ludzie którzy kupią byleby jak najwięcej GB. A klasa żenada. Ja na karcie mam zdjęcia z każdego telefonu. Jest tego kilka tysięcy,do tego 50GB nagranych filmów. Otwierając galerie nie ma żadnego mulenua,czekania itd. U mnie siedzi karta Samsung Evo. Klasa UHS-I

czyli ta co mam jest jakas zła ? czy o co chodzi bo nie rozumiem ?

20190619_224551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Bdb karta. Szybka,więc nie powinno być problemu z kartą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton

na windowsie  mobilnym, czy surface  problemu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna tylko uwaga co do kart samsung evo trzeba kupowac w sprawdzonych miejscach bo jest duzo podrób. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi