Skocz do zawartości
Muszczu

zamknięty Samsung Galaxy S9 Plus 64 GB Blue Coral - 1900zł

Rekomendowane odpowiedzi

Muszczu
    Napisano (edytowane)
    Opis sprzedawanego produktu:  Witam, na sprzedaż posiadam Samsunga Galaxy S9 Plus 64 GB w kolorze Coral Blue. Telefon w stanie idealnym, od nowości noszony w twardym etui oraz na początku ze szkłem na ekranie, potem szkło zostało zamienione na folię, więc nie ma na nim żadnych rysek. Do telefonu dorzucam etui Spigen Ultra Hybrid z czarnymi bokami posiadające ślady użytkownika, etui Ringke Fusion jak nowe, jakieś szkło dorzucone w gratisie do etui fabrycznie zapakowane, dwie nowe sztuki folii Ringke Invisible Defender(trzecia założona na telefon) oraz etui MSVII niebieskie z delikatnymi śladami użytkowania. Prócz tego oczywiście oryginalne pudełko + wszystko, co było w zestawie. 

Opis sprzedawanego produktu: Witam, na sprzedaż posiadam Samsunga Galaxy S9 Plus 64 GB w kolorze Coral Blue. Telefon w stanie idealnym, od nowości noszony w twardym etui oraz na początku ze szkłem na ekranie, potem szkło zostało zamienione na folię, więc nie ma na nim żadnych rysek. Do telefonu dorzucam etui Spigen Ultra Hybrid z czarnymi bokami posiadające ślady użytkownika, etui Ringke Fusion jak nowe, jakieś szkło dorzucone w gratisie do etui fabrycznie zapakowane, dwie nowe sztuki folii Ringke Invisible Defender(trzecia założona na telefon) oraz etui MSVII niebieskie z delikatnymi śladami użytkowania. Prócz tego oczywiście oryginalne pudełko + wszystko, co było w zestawie.

Cena: 1900zł

Data zakupu, data produkcji: Telefon zakupiony w Media Expert w połowie listopada 2018 roku, data produkcji 2018.10.31.

Dokument zakupu: Tak jak wyżej, telefon zakupiony w Media Expert, wszystkie gwarancję, dowody zakupu itp. posiadam, jeśli ktoś jest zainteresowany to niech się ze mną skontaktuję i tam podeślę zdjęcia.

Informacja o gwarancji: Gwarancja na dwa lata od momentu zakupu, czyli od połowy listopada 2018 roku. Telefon nigdy nie był wysyłany na gwarancję.

Stan oferowanego przedmiotu: W 100% sprawny, o telefon dbałem, nie ma na nim żadnej ryski, od początku ekran oraz boki+tył telefonu chronione przez różne etui, folie i szkła.

Link do portalu aukcyjnego: https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-s9-s9-plus-blue-coral-sm-g965f-ds-8242532006

Forma kontaktu do siebie:

E-mail: [email protected]

Nr. telefonu: 793457457

Twoje zdjęcia: Wszelkie zdjęcia będę wysyłał na życzenie zainteresowanego, wystarczy napisać/zadzwonić na podane wyżej formy kontaktu, ponieważ zdjęć nie robiłem - każdy jest zainteresowany czym innym, każdy kto do mnie napisze wybierze sobie czego dokładnie mam zdjęcia zrobić i tego zdjęcia otrzyma.

Edytowane przez Muszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Temat po czasie kosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x