Skocz do zawartości
DjStar

Czy warto wymienić pęknięty ekran na nowy nieoryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

DjStar
    Napisano (edytowane)

Witam wszystkich. Dziś, po 4, bezproblemowych, latach użytkowania mojego X'a, nadszedł ten smutny dzień, kiedy przez moją nieporadność telefon spadł mi na beton i, niestety, pękło szkło na ekranie. Sam ekran działa nadal, bez problemu, stąd rozważam opcję wymiany samego szkła. Ku mojej uciesze, są takie dostępne na Allegrohttps://allegro.pl/oferta/oneplus-x-przod-szyba-dotyk-szybka-digitizer-dig-7501418187 ). Pytanie czy ktoś to przerabiał i wie czy bardzo odbiega jakością od oryginału i czy jest to bardzo zauważalne? Jest sens się w to pchać? 

Edytowane przez Smykoo
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj ze szyba to nie wszystko bo jeszcze klej , drut molibdenowy i zestaw narzędzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DjStar

Znaczy, i tak planuję oddać telefon do serwisu, bo ja się na tym kompletnie nie znam. W szkło chcę się zaopatrzyć jedynie z tego względu, że nie wiem czy serwisy w mojej okolicy będą miały części do OP, no i żeby skrócić jak najbardziej czas oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi