Skocz do zawartości
seba8006

Słuchawka bezprzewodowa bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. panowie szukam słuchawki  bluetooth. Do dziś dnia używałem jabra 2046. Jakość rozmów była ok. niestety była jak dla mnie strasznie niewygodna, po godzinie w uchu  już mnie lekko  uciskała po 6 było  niekomfortowo ze względu na wielkość  wkładanego do kanału  głośniczka. Po prostu  był za duży. Dziś wysiadając z ciężarówki spadła mi i ją zdeptałem.  Znalazłem na aledrogo coś takiego 

https://allegro.pl/oferta/sluchawka-bezprzewodowa-bluetooth-4-1-2-tel-baseus-7881827870   Używał ktoś to , lub podpowie coś ciekawego  w nie dużych pieniądzach. Bo znając życie to też ją zniszczę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i o to mi chodziło , krótko zwięzle  i na temat dzięki , szukam i zamawiam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc po obejrzeniu kilku słuchawek w sklepie , wybór padł na platronics m70. Słuchawka jak dla nie rewelacja. Po pierwsze jest niewyczuwalna w uchu , wczoraj po 8 godzinach pracy  i powrocie do domu przypomniało mi się że jest w uchu. Dźwięk na dobrym poziomie , rozmówca słyszy mnie   bdb. W porównaniu do  jabry spora różnica.  Jabra zbierała wszystko , co rozmówcą przeszkadzało , platronics nie ma tego problemu. No i zasięg  z jabrą były kłopoty , po wyjściu z auta  i przejściu na tyły tracił zasięg a z m70 można odejść  na około 14 metrów i jest ok. Tak że dobry zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba8006 SmartThings pokazuje poziom baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas połączenia słuchawki z telefonem pojawia się stan naładowania baterii. Ale tylko przez kilka sekund i później znika. Nie wiedzialem gdzie szukać tego żeby pokazywało i zainstalowalem aplikacje PLT Hub i wszystko ładnie pokazuje. 

Screenshot_20190712-165246_PLT Hub.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, ze ta aplikacja jest zbędna. Przecież po włączeniu słuchawki jest komunikat glosowy ile jeszcze czasu na rozmowy zostało.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tylko że mi się nie chce włączać i wyłączać słuchawki tylko po to żeby sprawdzić stan baterii. Więc aplikacja jak najbardziej przydatna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wolę kiedy SmartThings pokazuje na bieżąco stan naładowania podłączonych urządzeń.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek
    W dniu 12.07.2019 o 09:18, seba8006 napisał:

A więc po obejrzeniu kilku słuchawek w sklepie , wybór padł na platronics m70. Słuchawka jak dla nie rewelacja. Po pierwsze jest niewyczuwalna w uchu , wczoraj po 8 godzinach pracy  i powrocie do domu przypomniało mi się że jest w uchu. Dźwięk na dobrym poziomie , rozmówca słyszy mnie   bdb. W porównaniu do  jabry spora różnica.  Jabra zbierała wszystko , co rozmówcą przeszkadzało , platronics nie ma tego problemu. No i zasięg  z jabrą były kłopoty , po wyjściu z auta  i przejściu na tyły tracił zasięg a z m70 można odejść  na około 14 metrów i jest ok. Tak że dobry zakup.

Jakie dalsze wrażenia po dłuższej eksploatacji? Czy z kolei nie ma ona tendencji do wypadania/spadania z ucha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi