Skocz do zawartości
kkk177

stock Dzwonki zawsze w mono i czas połączenia - proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

kkk177
    Napisano (edytowane)

Witam wszystkich!

Mam pewne dwie kwestie do wyjaśnienia:

1. Mam Xperię X Compact, i sprawa jest następująca - muzyka lub dzwonki odtwarzane przez aplikację Muzyka są oczywiście w trybie stereo i tu żadnych problemów nie ma. Dlaczego jednak podczas połączeń przychodzących dźwięk tych samych dzwonków jest monofoniczny? Brzmią przez to o wiele gorzej (w aplikacji Muzyka mam wyłączone wszelkie polepszacze dźwięku a i tak słychać ogromną różnicę w jakości). Czy można jakoś aktywować tryb stereo również dla dzwonków podczas połączeń?

2. Czas połączeń przychodzących w Orange - standardowo trwa 30 sekund. Chciałbym jednak wydłużyć ten czas np. do 45 sekund. W Orange pierwsze słyszą o tym i nie byli mi w stanie pomóc. Czy ktoś wie czy da się w jakiś sposób zmieniać czas połączeń, gdy ktoś do mnie dzwoni?

Dzięki

Krzysiek

Edytowane przez kkk177

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@kkk177

Pamiętam z czasów gdy miałem x compact, że nie dało się sterować trybem odtwarzania mp3 w trakcie odtwarzania dzwonka. 

Spróbuj przekonwertować plik z dzwonkiem na inny format może zagra inaczej.

Co do drugiego pytania to czas trwania połączenia to już kwestia ustawień operatora.

Przemek

Edytowane przez przemogronn
    Usunięcie wadliwego założenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kkk177
    Napisano (edytowane)
    21 godzin temu, przemogronn napisał:

@kkk177

Pamiętam z czasów gdy miałem x compact, że nie dało się sterować trybem odtwarzania mp3 w trakcie odtwarzania dzwonka. 

Spróbuj przekonwertować plik z dzwonkiem na inny format może zagra inaczej.

Co do drugiego pytania to czas trwania połączenia to już kwestia ustawień operatora.

Przemek

Ma 2 głośniki, jest stereo (nawet to słychać jak odtwarzasz normalnie MP3) . W każdym razie dzięki za odpowiedź, spróbuję zmienić format i napiszę czy pomogło.

Pytanie czy tak ma każdy telefon z andkiem czy to kwestia akurat tego modelu, nie mam jak porównać bo nie mam więcej telefonów stereo i z adroidem.

Edytowane przez kkk177

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi