Skocz do zawartości
mikixx

Jakość dźwięku na słuchawkach i głośniku

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, marjanoos napisał:

@MisiekDP nie wykrzacza Ci się viper w OP7pro? Ja musiałem dodatkowo instalować Audio Modification Library, bo inaczej viper wyłączał mi się w trakcie odtwarzania i nie chciał włączyć ponownie.

Jeszcze nie mam OP7 Pro :) Przymierzam się do zamówienia jutro, ale wszystko zależy czy przyjdzie mi karta zbliżeniowa, bym mógł doładować konto Revolut - Google Pay mnie przerósł, nie wiedziałem, że są aż takie limity na niego. A nie będę robił przelewu na raz w kwocie 2k zł, trochę ryzyko.

Jak przyjdzie to z chęcią sprawdzę i nie tylko to :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikixx

@mrstatler jest ldac.

Okej, a jak się ma sprawa Vipera i samego roota do gpay, działania banku, oraz samej aktualizacji systemu? Nie będzie się to gryzło?

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ah, no i przede wszystkim będę musiał sprawdzić przejściówkę USB-C do Jacka z Aliexpress (podobno original OnePlus) - to jest must have jak dla mnie. I mam nadzieję, że się jakością nie rozczaruję... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, mikixx napisał:

@mrstatler jest ldac.

Okej, a jak się ma sprawa Vipera i samego roota do gpay, działania banku, oraz samej aktualizacji systemu? Nie będzie się to gryzło?

Root zrobiony Magiskiem nie przeszkadza w niczym :)  Mam appki IKO, Millenium i mBanku i wszystko bangla. Natomiast nie można niestety aktualizować przy użyciu OTA, trzeba pobrać zipa i flashować w TWRP. Nie jest to jakieś specjalne utrudnienie. Cała procedura (włącznie z ponownym flashowaniem TWRP i Magiska) trwa kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vaiet
    4 godziny temu, MisiekDP napisał:

Ah, no i przede wszystkim będę musiał sprawdzić przejściówkę USB-C do Jacka z Aliexpress (podobno original OnePlus) - to jest must have jak dla mnie. I mam nadzieję, że się jakością nie rozczaruję... 

Wystarczy Huawei CM20 albo ta od Ugreen, która na allegro jest za jakieś nieco ponad 20zł. Masz od ręki i tyle, a działać będzie dokładnie tak samo. Ja mam ten pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wystarczy Huawei CM20 albo ta od Ugreen, która na allegro jest za jakieś nieco ponad 20zł. Masz od ręki i tyle, a działać będzie dokładnie tak samo. Ja mam ten pierwszy.
    Ale właśnie nie wiem jak z jakością :/ A na zagranicznych forach bardzo polecają przejściówkę od Pixela. Podobno rewelacja.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę u mnie jest tylko aptx hd, może moje słuchawki nic więcej nie obsługują i dlatego tak jest. Słuchawki to Sennheiser HD 4.50BTNC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Ja mam to App's google play link : https://play.google.com/store/apps/details?id=equalizer.bassbooster.musicplayer.theme.pro
    Ja jestem zadowolony.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, MisiekDP napisał:

Ale właśnie nie wiem jak z jakością 😕 A na zagranicznych forach bardzo polecają przejściówkę od Pixela. Podobno rewelacja.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

To prawda, ale swoje kosztuje... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikixx

@topoll i działa ci to na op7pro? 

W appkach typu Spotify, YT music działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi