Skocz do zawartości
mikixx

Jakość dźwięku na słuchawkach i głośniku

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, trampowsky napisał:

To prawda, ale swoje kosztuje... ;) 

Dla dobrej jakości muzyki poświęcę i kilkadziesiąt złotych ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    [mention=442478]topoll[/mention] i działa ci to na op7pro? 
    W appkach typu Spotify, YT music działa?
    Spotify ani YT Music nie używam. Na OP5T używałem tylko w Google Muzyka.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vaiet

Przejściówka od Pixela jest adapterem aktywnym, to znaczy, że posiada wbudowany przetwornik z sekcją wzmacniacza i nie wykorzystuje wtedy układu wbudowanego w OP7Pro. Jakościowo jak wyjdzie już iBasso DC02 (mam nadzieję, że będzie w oficjalnej dystrybucji w ciągu kilku tygodni) to takiego dongla od Pixela zmiażdży i wkomponuje w posadzkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Panowie witam, miło znów tu wrócić po kilku latach!

Pytanko mam do posiadaczy iPhonów i OP7P - jak z jakością dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych? Który gra głośniej, czyściej? Czy OP łapie jakieś zakłocenia? Kiedyś miałem S7 i tam non stop przerywało mi muzykę w słuchawkach 😕

Co do tematu z pokrowcami. Też kiedyś myślałem, że nie po to kupiłem matowego "ajfona", żeby go w jakiejś gumie chować, do czasu. Jakoś tydzień po zakupie wyleciał mi z kieszeni jak wysiadałem z auta i poszedł mi ekran. Oj wymiana bolała bardzo... Od tamtej pory zawsze najpierw kupuje szkło, potem pokrowiec i na końcu telefon :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

@KacpiPL

Jakoś dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych jest dobra (moim zdaniem), nie jestem jakimś tam ekspertem, ale moim zdaniem jest naprawdę oke. Mam zastrzeżenia co do głośności jednak. Na SGS 8 grały głośniej i za to ode mnie mały minus na OP. Zakłóceń nie zauważyłem, żeby łapało a codziennie trochę słucham.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No Panowie witam, miło znów tu wrócić po kilku latach!
    Pytanko mam do posiadaczy iPhonów i OP7P - jak z jakością dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych? Który gra głośniej, czyściej? Czy OP łapie jakieś zakłocenia? Kiedyś miałem S7 i tam non stop przerywało mi muzykę w słuchawkach

Co do tematu z pokrowcami. Też kiedyś myślałem, że nie po to kupiłem matowego "ajfona", żeby go w jakiejś gumie chować, do czasu. Jakoś tydzień po zakupie wyleciał mi z kieszeni jak wysiadałem z auta i poszedł mi ekran. Oj wymiana bolała bardzo... Od tamtej pory zawsze najpierw kupuje szkło, potem pokrowiec i na końcu telefon :D
    Jakość dźwięku, tak z wyjścia USB jak i bezprzewodowo (LDAC) naprawdę bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość bardzo dobra na Sony wh-1000xm3. Nie zrywa połączenia w trakcie używania jak to miało miejsce czasami na note 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, NqX napisał:

@KacpiPL

Jakoś dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych jest dobra (moim zdaniem), nie jestem jakimś tam ekspertem, ale moim zdaniem jest naprawdę oke. Mam zastrzeżenia co do głośności jednak. Na SGS 8 grały głośniej i za to ode mnie mały minus na OP. Zakłóceń nie zauważyłem, żeby łapało a codziennie trochę słucham.

Zdaję sobie sprawę, że niektóre słuchawki czy ogólnie zestawy głośnikowe trzeba rozkręcić do odpowiedniego poziomu, aby wydobyć z nich pełen potencjał. Jednak mam wrażenie, że dla wielu głośniej = lepiej. A przecież wcale tak nie jest. Czy tylko ja mam tak "dobry" słuch, że wystarczy mi 60% maksymalnej głośności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zdaję sobie sprawę, że niektóre słuchawki czy ogólnie zestawy głośnikowe trzeba rozkręcić do odpowiedniego poziomu, aby wydobyć z nich pełen potencjał. Jednak mam wrażenie, że dla wielu głośniej = lepiej. A przecież wcale tak nie jest. Czy tylko ja mam tak "dobry" słuch, że wystarczy mi 60% maksymalnej głośności?
    To zależy od słuchawek. Na niektórych mogę mieć 100% i jest cicho, a na innych 70% i jest głośno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, MisiekDP napisał:

To zależy od słuchawek. Na niektórych mogę mieć 100% i jest cicho, a na innych 70% i jest głośno.

Tak, racja. Nie wszystkie słuchawki się po prostu nadają do telefonu. 16-omowe czy 32-omowe telefon napędzi bez problemu. Ale np. 250-omowe DT770 trzeba by było podpiąć najpierw pod wzmacniacz słuchawkowy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi