Skocz do zawartości
different

Tryb głośnomówiący - rozmówca słabo mnie słyszy

Rekomendowane odpowiedzi

Problem mam taki od nowości w sumie (tj. 7 miesięcy już), że często jak rozmawiam w trybie głośnomówiącym, to mój rozmówca mnie kiepsko słyszy, przerywa mu itp. Jest to poważny problem, bo często z tego korzystam. 
    Czy to jest wina softu czy samego telefonu? 

Dodam, że telefon działał przez połowę czasu na karcie tmobile, drugą połowę działam teraz na orange i problem jest ten sam. Zasięg jest bardzo dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@different ,czy u wszystkich Twoich rozmówców jest ten sam problem ?...bo jeśli tylko u jednego to...jego problem !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

Ogólnie nie spotkałam się z tym, żeby gdzieś Tryb Głośnomówiący działał super dobrze. Wszystko zależy od warunków połączenia, od Twojej odległości od telefonu i tak dalej... Lecz tak jest napisane wyżej - jeżeli problem występuje tylko przy rozmowie z jednym numerem, to najwidoczniej jego problem, a nie Twój. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U większości rozmówców. Pracuje w domu przy komputerze i często chce rozmawiać przez głośnomówiący i po od razu ktoś mi mówi, że mnie nei słyszy/słabo słyszy/ przerywa. 

Generalnie pogrzebałem w necie i znalazłem kilka wątków w necie gdzie ludzie mają podobny problem i mówią, że to patologia. W większości topiców przez kilka stron ludzie piszą tylko, że też mają problem. Znalazłem gdzieś obejście problemu, co prawda fatalne, ale że jest lepiej jak się ustawi w sieciach na opcję 3g/2g (co jest poronione).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok znalazłem przyczyne i w sumie jest to smutne, bo jak mam włączone VOLTE to wtedy na głośnomówiącym  rozmówca mnie słabo słyszy, przerywa. A najgrosze jest to, że w domu gdzie najczęściej tak dzwonei zasięg 4g jest bardzo dobry :/ Póki co wyłączyłem volte i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi