Skocz do zawartości
Smykoo

Wady konstrukcyjne - obudowa, spasowanie

Rekomendowane odpowiedzi

regod
    Napisano (edytowane)

Mam wersję szarą z 5 maja i nic się nie ugina. Pełny monolit. A nawet jakby się uginało, miałbym to w gdzies. 

Edytowane przez regod
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Co tylko dowodzi, że są sztuki bez wad i z wadami. Cóż, 8 sztuki już nie będę próbować. Kupię chyba jakiegoś szrota i poczekam na 7t pro albo Galaxy S bez dziury w ekranie.

Żeby nie było, uważam, że telefon sam w sobie jest genialny i najlepszy na rynku w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że 2 userów powyżej po prostu za słabo naciska. To się serio ugina, ale bardzo lekko i w niewielkim, konkretnym miejsu.@PiPoLiNiO Ty to nawet trochę źle zaznaczyłeś. Mi się ugina o wiele bliżej krawędzi i też trzeba jednak trochę siły przyłożyć. Ale tak jak napisałem - nikt normalny tak naciskać nie będzie :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Może źle naciskam ale nie czuje tam żadnego ruchu. Ewentualnie jestem nieczuły na takie pierdoły i nie szukam dziury w całym.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod
    Napisano (edytowane)
    46 minut temu, MisiekDP napisał:

Ja myślę, że 2 userów powyżej po prostu za słabo naciska. To się serio ugina, ale bardzo lekko i w niewielkim, konkretnym miejsu.@PiPoLiNiO Ty to nawet trochę źle zaznaczyłeś. Mi się ugina o wiele bliżej krawędzi i też trzeba jednak trochę siły przyłożyć. Ale tak jak napisałem - nikt normalny tak naciskać nie będzie :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Jak chcesz to przyjedź do Słupska . Dam ci ponaciskac mój smartfon 🤣🤣🤣. Naciskałem mocno w miejscu zaznaczonym na zdjęciu i dookoła aparatu. Nawet jak pukam paznokciem to nie ma dźwięku ze jest powietrze pod szklem. Tak jak wspomniałem , pełny monolit 

Edytowane przez regod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

To całe uznawanie uginania (w tym konkretnym miejscu) jako wadę jest na wyrost. Przy normalnym użytkowaniu tego nie doświadczysz, dopiero z odpowiednią siłą w odpowiednim miejscu. Nawet jak oglądasz coś na płasko i trzymasz telefon w 2 rękach. Podobnie można by uznać za wadę to, że jak spróbujesz wygiąć cały telefon, to się lekko ugina (tak jak robi to Jerry).

Nawet jakby telefon bez etui spadłby na kamień akurat w tym miejscu to podejrzewam, że jedyne co zobaczysz to odprysk lakieru. Z konstrukcyjnego punktu widzenia (moim zdaniem) nie jest to żadna wada, telefon dalej jest solidną bryłą i nie wydaje mi się żeby to był jakiś słaby punkt ,w którym telefon będzie się łamał/uginał itp.

Oczywiście bez hejtu, forum jest od tego żeby wymieniać się opinią i wrażeniami - moje już znacie ;)

• Piwko! 1
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@regod@topoll ciężko to wyczuć. Ja nad tym trochę siedziałem. Ale trzeba też sporo siły przyłożyć, więc nikt tego robić nie będzie. I nie czuć też tego ugięcia - to trzeba wyczuć, że lekko się załamuje i nagle jest zatrzymanie (czyli czegoś dotknęło). Muszę zobaczyć co tam jest w tym miejscu, ale może tam być nawet przewód od kamery, który musi się "rozprężyć" przy zgięciu, więc zrobiono wolną przestrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@MisiekDP Sprawdziłem na filmiku Jerrego i tam jest jakiś układ scalony (albo kilka) przykryte metalową osłoną lub ewentualnie silnik wibracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=102171]MisiekDP[/mention] Sprawdziłem na filmiku Jerrego i tam jest jakiś układ scalony (albo kilka) przykryte metalową osłoną lub ewentualnie silnik wibracji.
    A po stronie klapki na tył nie ma tam czegoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gogi78

Taki mały offtop.
    Zderzak w Vauxhallu mi się ugina, może by zareklamować u producenta?
    Sorki jak by mi się trafiła 7x wadliwa sztuka to bym sobie darował OP7 pro.
    U mnie się nic nie ugina, data produkcji 26/05. Zakupiony prosto ze strony OnePlus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi