Skocz do zawartości
Smykoo

Wady konstrukcyjne - obudowa, spasowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus
    29 minut temu, MisiekDP napisał:

A po stronie klapki na tył nie ma tam czegoś?

Z tego co widziałem to tylko coś w rodzaju gąbki - pewnie dla wypełnienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedyne co u siebie zaobeserwowałem to nie do końca usuniety klej na ramce wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fritz
    16 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

@fritz Sorry, źle przeczytałem, chodziło o S10+, nie S8+. No stary, S10+ była wykonana perfekcyjnie. Ekran był idealnie biały. Od s9 już nie ma problemu z różem. Więc tym bardziej nie wiem o co Ci chodzi.

Zresztą, dokumentowałem wady zdjęciami które masz w innym temacie. Jak dla Ciebie odpryski, krzywa maskownica i tak dalej to nie są wady, to gratuluję firmom takich klientów emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

W którym momencie napisałem że ,,odpryski, krzywa maskownica i tak dalej'' to nie są wady? Oznajmiłem wyraźnie, że w telefonach za taką cenę jest to coś niedopuszczalnego co nie powinno mieć miejsca i patrząc na sytuację sam już teraz jestem w kropce bo chciałem zakupić OP 7 Pro, ale wygląda na to że jednak to chiński szajs który nie jest wart swojej ceny.

Podejrzenia wzbudza u mnie fakt że trafiła Ci się liczba aż tylu wadliwych egzemplarzy(rozumiem sztuka/dwie, ale 7?), więc jeśli mówisz prawdę to absolutnie nie jest to normalne i nie może tak być że producent sobie leci w kulki.

16 godzin temu, MisiekDP napisał:

Wady trzeba piętnować i to zrobił. I inni userzy tych wad po prostu albo nie mają, albo ich nie widzą, albo kłamią. Kolega wyżej pokazał i nie w sposób temu zaprzeczyć.
    Ja natomiast myślę, że niektórzy mogą po prostu mieć trochę wylane ma drobne wady, dlatego nawet o nich nie piszą. Ale OP miał już różne wady wcześniej, więc święty nie jest.
    Niemniej też bym się źle czuł jakbym miał świadomość egzemplarza z takimi wadami. I jak już napisałem wcześniej - jest to niedopuszczalne. Klient płaci i klient wymaga, więc kompletnie nie powinno Cię dziwić, że ktoś wymienia do skutku, bo chce mieć konkretną, dobrą sztukę.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

To że klient płaci i klient wymaga to jest chyba oczywiste, człowieku, szanujmy się. Jednak skoro ktoś wymienia już daną rzecz tyle razy i ciągle coś jest z nią nie tak, to moim zdaniem taki przypadek przekreśla firmę w oczach konsumentów wymagających jakości adekwatnej do ceny. No chyba że ktoś sobie coś ubzdura i widzi wady tam gdzie ich nie ma, to wtedy oczywiście inna sprawa.

I uprzedzając wasze odpowiedzi, wiem że nie ma żadnej alternatywy wśród smartfonów która odpowiadała by smaczkom które posiada OP 7 Pro, ale w takim przypadku pozostaje albo czekać aż producenci wypuszczą coś nowego albo zastanowić się nad innym modelem. No chyba że ktoś jest na tyle uparty i cierpliwy oraz fakt usterek w OP nie przeszkadza mu to niech sobie wymienia i 100 razy pchając kasę do kieszeni producenta który ma gdzieś klientów, jego sprawa.

Szkoda tylko że mało jest ludzi którzy sprawdzają telefony tak dokładnie i zwracają uwagę na każdą, nawet pozornie nieistotną wadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ooooo, dokładnie. Ostatnie zdanie w punkt. Ludzie mają wszystko gdzieś. Płacą grubą kasę i machają ręką na każdą niedoróbkę. Może to wynika z faktu, że po roku kupią kolejnego flagowca?

Co do wymian 7 razy. X-kom pokrywa koszty kuriera w obie strony, więc ja tracę tylko czas w sumie. Gdybym miał płacić to po 2 sztukach pewnie bym olał temat i zrezygnował z OnePlus.

Po co miałbym kłamać z usterkami? Przecież te zdjęcia to były moje zdjęcia. Więc masz czarno na białym.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Albo uznałeś to za sposób na ciągłe nowy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

I dlatego odsyłałem na drugi dzień po otrzymaniu zwykle?

Ale fakt. Sposób dobry. Podobno robią tak z kartami graficznymi. W 14 dzień zgłaszasz zwrot i od wtedy masz kolejne 14 na odesłanie. W sumie 28 dni używania Tylko jak widzisz, ja w ciągu 30 kilku dni mam 7 sztukę w domu. Więc raczej słabo pasuje do Twojego pomysłu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    To że klient płaci i klient wymaga to jest chyba oczywiste, człowieku, szanujmy się. Jednak skoro ktoś wymienia już daną rzecz tyle razy i ciągle coś jest z nią nie tak, to moim zdaniem taki przypadek przekreśla firmę w oczach konsumentów wymagających jakości adekwatnej do ceny. No chyba że ktoś sobie coś ubzdura i widzi wady tam gdzie ich nie ma, to wtedy oczywiście inna sprawa.

I uprzedzając wasze odpowiedzi, wiem że nie ma żadnej alternatywy wśród smartfonów która odpowiadała by smaczkom które posiada OP 7 Pro, ale w takim przypadku pozostaje albo czekać aż producenci wypuszczą coś nowego albo zastanowić się nad innym modelem. No chyba że ktoś jest na tyle uparty i cierpliwy oraz fakt usterek w OP nie przeszkadza mu to niech sobie wymienia i 100 razy pchając kasę do kieszeni producenta który ma gdzieś klientów, jego sprawa.

Szkoda tylko że mało jest ludzi którzy sprawdzają telefony tak dokładnie i zwracają uwagę na każdą, nawet pozornie nieistotną wadę.

Tylko jedna rzecz, zauważ, nikt inny nie trafia na tyle wadliwych sztuk pod rząd. W zasadzie po wyeliminowaniu GhostTouch nie ma jakichś seryjnych postów o problemach z OP7 Pro.

O "okruszkach" kilka osób pisało, krzywa maskownica - tyłku on zgłaszał. Nieznaczne uginanie się tylnej klapki pod znacznym naciskiem, no błagam... W każdym telefonie to wystąpi - przykład to choćby osławione "bendgate" iPhone'a choćby, kwestia tylko jakiej siły trzeba użyć.

dodana zawartość

I dlatego odsyłałem na drugi dzień po otrzymaniu zwykle?

Ale fakt. Sposób dobry. Podobno robią tak z kartami graficznymi. W 14 dzień zgłaszasz zwrot i od wtedy masz kolejne 14 na odesłanie. W sumie 28 dni używania Tylko jak widzisz, ja w ciągu 30 kilku dni mam 7 sztukę w domu. Więc raczej słabo pasuje do Twojego pomysłu.

Nie wiem, nie śledzę jak często to robisz. Może szukasz smartfona idealnego, którego i tak nie znajdziesz.

Skądinąd zastanawiające jest Twoje ciągłe podkreślanie idealności Samsungów względem OnePlusa. To po kiego grzyba katujesz się "tym chińskim szajsem"? Masochizm, czy co?

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Co Ty znowu wkręcasz? Przeszedłem z s10+ bo nie pasowały mi dziury w ekranie i uważam, że op 7 pro jest lepszym telefonem. To jedyne co ciągle podkreślam.

A Ty widzę masz jakiś ewidentny ból tylnej części ciała, tylko nie wiem co ja mam z nim wspólnego, że czepiasz się akurat mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Mówiąc wprost, nie wierzę w tą czarną serię felernych 8 kolejnych sztuk. I zastanawia mnie, co Tobą kieruje?

Pytanie jest retoryczne, nie spodziewam się prawdziwej odpowiedzi i nie zamierzam ciągnąć tematu, bo robi OT. I tak za długo to się ciągnie.

Zatem by moderatorów nie irytować, EOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Co mną kieruje... Nie wiem. Choroba psychiczna? A może po prostu szanuje pieniądze które sam zarabiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi