Skocz do zawartości
Smykoo

Wady konstrukcyjne - obudowa, spasowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiąc wprost, nie wierzę w tą czarną serię felernych 8 kolejnych sztuk. I zastanawia mnie, co Tobą kieruje?
    Pytanie jest retoryczne, nie spodziewam się prawdziwej odpowiedzi i nie zamierzam ciągnąć tematu, bo robi OT. I tak za długo to się ciągnie.
    Zatem by moderatorów nie irytować, EOT.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Kolego, ale przecież pokazał Ci zdjęcia z wadami, które miał u siebie, więc nie wiem jak możesz twierdzić czy sugerować, iż robi to na siłę.

dodana zawartość

Co mną kieruje... Nie wiem. Choroba psychiczna? A może po prostu szanuje pieniądze które sam zarabiam.
    I ja mam tak samo. Nie wyrzuciłbym hajsu, bo też szanuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

Każdy ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni. W każdym razie nie chcialbym trafić na takiego klienta, bo bym zbankrutował 😁.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Tak, krzywą maskownicę i rysę. A reszta? Drobinki kleju do usunięcia paznokciem? Nieznaczne ugięcie obudowy pod naciskiem wielokrotnie przekraczającym normalne użytkowanie? No błagam... To jest szukanie dziury w całym. Może jeszcze pod mikroskop? Choćby optyczny, pod elektronowy niestety się nie da...

Szanuję swoje pieniądze, mój czas też jest wymierny w pieniądzu. Dlatego nie tracę czasu na poszukiwanie ideału. Ponieważ ideału nie ma. Albo przedmiot spełnia swoje funkcje, albo nie. Nie powinno być tych "okruszków" kleju, ale nie róbmy z tego dramatu na miarę odprysków lakieru w fabrycznie nowych iPhonach bodaj 4. U mnie ich nie było, jakby jednak były, to pewnie poświęciłbym 15 minut na ich usunięcie. Odsyłanie, odbieranie, przenoszenie danych pomiędzy telefonami, to wszystko kosztuje, czas, pieniądze które mógłbym w tym czasie zarobić zajmując się pracą a nie zabawami w żonglowanie telefonami.

Ostatecznie EOT.

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@topoll ja nic nie piszę o gumkach z obudowy ani wciskania w pewne miejsce - tutaj się zgodzę, bo to nie jest wada. Natomiast nawiązuję jedynie do usterek na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy komuś wyciera się powłoka na tylnej klapce? Po tygodniu noszenia OP 7 PRO nebula blue w case sandstone zobaczyłem przy kamerze i na górnej krawędzi wytarcia. Wygląda to jak wytłuszczenie albo właśnie wytarcie na błysk. Próbowałem to wyczyścić ale bez skutku. Do pokrowca nie mógł dostać się żaden brud i piasek. Dbałem o telefon jak o jajko. Postaram się jeszcze wrzucić zdjęcie i ewentualnie wyczyścić, może ściereczką do okularów zejdzie. Jeśli nie to pozostaje zwrot. Robiłem zamówienie telefoniczne w X-kom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod
    Napisano (edytowane)
    5 godzin temu, andrewdaj napisał:

Czy komuś wyciera się powłoka na tylnej klapce? Po tygodniu noszenia OP 7 PRO nebula blue w case sandstone zobaczyłem przy kamerze i na górnej krawędzi wytarcia. Wygląda to jak wytłuszczenie albo właśnie wytarcie na błysk. Próbowałem to wyczyścić ale bez skutku. Do pokrowca nie mógł dostać się żaden brud i piasek. Dbałem o telefon jak o jajko. Postaram się jeszcze wrzucić zdjęcie i ewentualnie wyczyścić, może ściereczką do okularów zejdzie. Jeśli nie to pozostaje zwrot. Robiłem zamówienie telefoniczne w X-kom.

Właśnie dlatego kupiłem błyszcząca wersje szarą. Oneplus 6t w wersji matowej miał podobny problem.

Edytowane przez regod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra. Co za szajs oczywiście nie schodzi niczym, ewidentnie wytarte. Skoro tak to wygląda po tygodniu to nie chcę wiedzieć jak będzie później... Oddaje.

dbd20c7d9c3d3f4b5b4f474f0afb0130.jpg4b12c3dc4fde8e86b8f6fa903ba0fd45.jpg55a858322bbd23f7ddf380b18e6d6a2b.jpga4b1658ca4b1d8f1b03796f1f4112b33.jpg0d2be808f9aca828fbabe4601941c114.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Grubo... Ale wiesz, samo z siebie to raczej nie zeszło. Nic Ci tam nie kapneło albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To właśnie wygląda jakby to jakąś substancją zalane było i zeżarło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Sprawdź jeszcze zmywaczem do paznokci o ile tego nie robiłeś. Mi na s9 kiedyś wylał superglue i zostało coś podobnego, tylko zmywacz dał radę usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi