Skocz do zawartości
maniek971

Ciągłe rozłączanie telefonu ze smartwatch'ami - jak wzmocnić sygnał z telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

mam taki problem , smartwatch rozłącza się z telefonem ,wystarczy że wyjdę do innego pomieszczenia a traci połączenie przez bluetooth,zegarek podłączony do dwóch innych telefonów nie gubi sygnału ,więc wina jest ewidentnie p20 pro,czy macie jakieś sugestie jak wzmocnić sygnał z telefonu(przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie jak i w zegarku nic nie dało)

Wypróbowane na amazfit pace, Huawei watch GT, aczkolwiek Huaweia nie sprawdzałem z innymi telefonami, ale skoro jeden i drugi traci połączenie, to gdzie szukać przyczyny. 

Mi band 3 działa, nie rozłącza. 

Edytowane przez maniek971

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam sparowane
    Huawei watch GT i działa wszystko bez zarzutów.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghostek
    mam taki problem , smartwatch rozłącza się z telefonem ,wystarczy że wyjdę do innego pomieszczenia a traci połączenie przez bluetooth,zegarek podłączony do dwóch innych telefonów nie gubi sygnału ,więc wina jest ewidentnie p20 pro,czy macie jakieś sugestie jak wzmocnić sygnał z telefonu(przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie jak i w zegarku nic nie dało)
    Wypróbowane na amazfit pace, Huawei watch GT, aczkolwiek Huaweia nie sprawdzałem z innymi telefonami, ale skoro jeden i drugi traci połączenie, to gdzie szukać przyczyny. 
    Mi band 3 działa, nie rozłącza. 
    Używam Amazfit Bip i również opaska jest rozłączana, gdy jestem w dwóch skrajnych położeniach w mieszkaniu.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi