Skocz do zawartości
Daniel.

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u / MOD-u / Kernela itp. PISZ TUTAJ.

Rekomendowane odpowiedzi

marivsh

Bo wgrywasz zła wersję twrp. Na 10 oficjalna wersja z twrp.me nie wchodzi, na XDA jest wersja pod 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, marivsh napisał:

Bo wgrywasz zła wersję twrp. Na 10 oficjalna wersja z twrp.me nie wchodzi, na XDA jest wersja pod 10.

Dzięki za info, tylko póki co nie mogę znaleźć :P

ok mam TWRP 3.3.1-70 Unified Unofficial Q by mauronofrio zobaczymy czy działa :)

Tel zacioł się w trybie bootloadera każda próba resetu wraca do tego trybu, nie wiem co robić, MSM Tool też nie pomaga, jakieś pomysły? 

dodana zawartość

Przy próbie odinstalowania aplikacji systemowej obojętnie jakiej w Link2Sd wyskakuje mi komunikat system' not in /proc/mounts wie ktoś o co chodzi da radę zrobić to w twrp może czegoś nie zaznaczyłem?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kanczyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 6.10.2019 o 09:04, Kanczyn napisał:

Dzięki za info, tylko póki co nie mogę znaleźć :P

ok mam TWRP 3.3.1-70 Unified Unofficial Q by mauronofrio zobaczymy czy działa :)

Tel zacioł się w trybie bootloadera każda próba resetu wraca do tego trybu, nie wiem co robić, MSM Tool też nie pomaga, jakieś pomysły? 

dodana zawartość

Przy próbie odinstalowania aplikacji systemowej obojętnie jakiej w Link2Sd wyskakuje mi komunikat system' not in /proc/mounts wie ktoś o co chodzi da radę zrobić to w twrp może czegoś nie zaznaczyłem?

u mnie to samo

dodana zawartość

Witam, dzis postanowilem zabawic sie w roota/twrp na andku 10. Wszystko poszlo jak po masle do czasu, gdy nie wgralem zlego rozszerzenia na xposed. Telefon stanal na logo, wiec postanowilem wejsc w recovery i zrobic full wipe. Od tego czasu telefon zatrzymal sie na bootloaderze i nic nie mozna zrobic, jedynie zrobic restart z kazdej mozliwej pozycji (START, Power Off, Recovery mode, Restart bootloader)/ Probowalem kazdej mozliwej kombinacji przyciskow - bezskutecznie. Probowalem przez adb zainstalowac na nowo tymczasowy bootloader i wciaz dno.... Ktos cos poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pomógł fastboot Rom jak wrócę do domu to dam ci link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej klika dni temu jeszcze na andku 9 zrobilem wszystko bez problemu wg tego poradnika 

Dzis dostalem aktualke do 10, zresetowalo mi roota. Chciałem od nowa wszystko zrobić ale mam tak jak u kolegow wyzej ze po wgraniu twrp telefon wlacza sie  wnieskonczonosc nie uruchamia sie te twrp recovery. 

Czy lepiej poczekac na nowa wersje twrp ktora to naprawi?

Co to za rom fastboot rom z xda czy warto to wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Nikt nie czyta dokładnie wątków :(

@imrobot Jeśli coś się dzieje, z telefonem (nie włącza się, zapętlone włączanie itp) to spróbuj wgrać ROM fastboot. A jeśli on nie działa to zostaje jeszcze drugi sposób. Wszystko jest opisane w tym wątku - nawet linka masz nad Twoim postem.

Jeśli włącza się w nieskończoność to możesz spróbować Hard Reset, ale piszesz że recovery nie działa więc raczej trzeba wgrać ROM przez fastboot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Siema, telefon nie wstaje mi po instalacji EdXposed na Androidzie Q. Sama instalacja Riru core przez magisk nie powoduje uwalenia telefonu, ale jak już zainstaluję EdXposed (obojętnie czy SandHook czy YAHWA) to telefon wpada w bootloop, animacja jest poszarpana tzn mało FPS :P ktoś spotkał się z czymś takim? Na xda piszą, że działa poprawnie.

dodana zawartość

Poszperałem trochę i jest inna wersja EdXposed, która nie powoduje bootloop. Do znalezienia tutaj https://github.com/ElderDrivers/EdXposed/pull/354

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubatm

Może ktoś sprawdzić czy w EdXposed działa mu Dark Tricks? Za każdym razem po włączeniu telefonu zbootuje się, ale potem umiera. Ktoś mógłby luknąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi