Skocz do zawartości
Miły

Kiano Elegnce 5.1 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Miły

Szybkie pytanie. Mam taki telefon, Android 6.0. Niestety nie działa Youtube. Zainstalowana wersja to 11, brak aktualizacji, po włączeniu aplikacji wyskakuje, że podczas uruchamiania wystąpił problem i mam sprawdzić połączenie oraz czas ustawiony w telefonie. Wszystko jest ustawione poprawnie. Podejrzewam, że po prostu API Yt nie jest kompatybilne z Marshmallow, ale chciałbym potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

U mnie YouTube działa na Androidzie 4.4 ( mam tablet z tą wersją ). Tak więc wydaje się mi że to coś innego powoduje problem.

Może spróbuj przeprowadzić testy z tą aplikacją?
    https://www.apkmirror.com/apk/team-vanced/youtube-vanced/youtube-vanced-14-21-54-release/

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miły

Vanced znam, bo mam na swoim telefonie. Zastanawiam się, dlaczego nie wykrywa aktualizacji YT do najnowszej. Co więcej, pobrałem z apkmirror, to nie mogę zainstalować jej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Miły może potrzeba wyczyścić pamięć podręczną aplikacji od Google ?

Nie wiem czy to pomoże w czymkolwiek ale spróbuj pobrać ze sklepu jakiś program do identyfikacji podzespołów aby sprawdzić architekturę procesora i ... zainstaluj wersję 32 bitową dla Androida 5.0 ???

e093240cfc5a87d08d9ccc4c49bc3fa9.jpg

e01b9514a334dd7a1d6f1aa6b1b921cf.jpg

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miły

Próbowałem. Niestety nie da rady. Aczkolwiek, zauważyłem, iż android jest w starej wersji v1.1 a z tego co kojarzę, powinien mieć v1.6. Niestety, aktualizacja z poziomu telefonu nie działa, a z poziomu komputera nie mam oprogramowania obsługującego ten telefon. Flashować na chama go niestety nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miły

Ogólnie sprawa wygląda tak, że pracuje na serwisie i dostałem taki telefon do ogarnięcia. Udało się wgrać nowe oprogramowanie, ale wysiadł ekran. Więc sprawa zakończyła się zwrotem kasy klientce, a telefon jedzie do serwisu producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Miły nie wiem jak sprawuje się ten model telefonu , ale jeżeli byłby to mój sprzęt to w tej sytuacji rozejrzał bym się za nowym .

Nie wiem czy koszt naprawy nie przekroczy zakupu nowego.
    https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/kiano-elegance-5-1-pro-zloty-szklo-hartowane.bhtml

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M4SK1N

Zbyt szybko nie odpisałem, ale powiem tylko, że ta aplikacja YouTube jest zainfekowana. Producent urządzeń dystrybuowanych przez Kiano dodaje oprogramowanie mające uprawnienia roota, instalujące różnego rodzaju adware bez wiedzy użytkownika, aby jakoś nadrobić tę niską cenę…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi