Skocz do zawartości
biggie87

tablet do rysowania z androidem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mój budżet to około 1200zł, szukam tabletu o przekątnej minimum 10 cali, musi mieć Androida, można na nim rysować (i nie chodzi mi o notatki tylko rysunki 2D) aktualnie posiadam Wacom Bamboo, ale patrzenie w ekran a nie na to jak jest ułożona ręka lekko mnie irytuje (dotychczas rysowałem na papierze).

Myślałem nad Huawei Mediapad m5 lite 10 cali z dedykowanym rysikiem, ale widziałem, że ma lekkie lagi. Czy ktoś z forumowiczów go ma i mógłby się wypowiedzieć więcej na jego temat?

Myślałem także nad Ipad 2018 (1600zł) ale jakoś nie mogę się przkonać do iOS.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z androidem nie ma takiego urządzenia. 

Musisz dozbierać do ipada pro, najlepiej 12.9 calowego. Nie koniecznie najnowsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witajcie mój budżet to około 1200zł, szukam tabletu o przekątnej minimum 10 cali, musi mieć Androida, można na nim rysować (i nie chodzi mi o notatki tylko rysunki 2D) aktualnie posiadam Wacom Bamboo, ale patrzenie w ekran a nie na to jak jest ułożona ręka lekko mnie irytuje (dotychczas rysowałem na papierze).

Myślałem nad Huawei Mediapad m5 lite 10 cali z dedykowanym rysikiem, ale widziałem, że ma lekkie lagi. Czy ktoś z forumowiczów go ma i mógłby się wypowiedzieć więcej na jego temat?
    Myślałem także nad Ipad 2018 (1600zł) ale jakoś nie mogę się przkonać do iOS.

Witam.
    Mam podobny problem.
    Też zastanawiam się nad jakimś tabletem z rysikiem , głównie do przeglądania internetu, czytania w pdf, do YT...czytania i robienia notatek..
    Wybrał już coś Pan??

śmigane na krawędzi S7Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest pewna alternatywa nazywa się "chromebook" :) aktualnie przekopuję caly internet aby dowiedzieć się czy dany model chromebook'a zadziała z moim "rysikiem" od wacom'a :) jeśli zadziała to dziękuję dobranoc forum android.com.pl to dziady jak znawcy z elektrody :)

tylko nie wiem jakiego dokładnie rysika uzywa ?

Edytowane przez biggie87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi