Skocz do zawartości
marjanoos

Czy nosicie OP 7 Pro w etui czy bez?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
    W dniu 16.07.2019 o 19:32, gentillo napisał:

Nie chce się czepiać, ale jak czytam, że ktoś ładuje telefon od 20 do 80%, nie używa jako nawigacji ze względu na możliwe wypalenia czy inne tego typu voodoo to mnie śmiech ogarnia.

To samo można powiedzieć o osobach, które kupują ten piękny telefon, w dodatku w kolorze nebula blue, po czym chowają go w etui. :)

Edytowane przez Smykoo
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO
    To samo można powiedzieć o osobach, które kupują ten piękny telefon, w dodatku w kolorze nebula blue, po czym chowają go w etui.
    Oooooo tak, to dopiero dziwne zachowanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 minut temu, marjanoos napisał:

To samo można powiedzieć o osobach, które kupują ten piękny telefon, w dodatku w kolorze nebula blue, po czym chowają go w etui. :)

No niektórzy wolą bezpieczeństwo niż pierwszy lepszy upadek i spadek ceny (nie wspominając już o ubitym ekranie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:
    3 minuty temu, marjanoos napisał:
    To samo można powiedzieć o osobach, które kupują ten piękny telefon, w dodatku w kolorze nebula blue, po czym chowają go w etui. emoji4.png

Oooooo tak, to dopiero dziwne zachowanie...

Ażebyś wiedział, że dla mnie dziwne. Lubię sobie popatrzeć na swój telefon, sprawia mi to przyjemność. Miałem kiedyś Mi5, którą przez cały czas trzymałem w etui, bo bałem się, że się zniszczy, że upadnie, porysuje. Ogólnie to był piękny telefon, który właściwie mogłem podziwiać wtedy, kiedy go wkładałem do etui, w trakcie czyszczenia etui i gdy go sprzedawałem. Od tamtej pory stwierdziłem, że nie ma sensu zakładać etui, chyba, że notorycznie komuś telefon leci z ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ażebyś wiedział, że dla mnie dziwne. Lubię sobie popatrzeć na swój telefon, sprawia mi to przyjemność. Miałem kiedyś Mi5, którą przez cały czas trzymałem w etui, bo bałem się, że się zniszczy, że upadnie, porysuje. Ogólnie to był piękny telefon, który właściwie mogłem podziwiać wtedy, kiedy go wkładałem do etui, w trakcie czyszczenia etui i gdy go sprzedawałem. Od tamtej pory stwierdziłem, że nie ma sensu zakładać etui, chyba, że notorycznie komuś telefon leci z ręki. 

Ja bym nawet dodał, że wygląd to tam kij (choć jest piękny). Natomiast o wiele lepiej się trzyma, jest cieńszy, o wiele lepsza bezramkowość, itd., ale no bezpieczeństwo przynajmniej u mnie gra wyższą rolę, więc wygrało etui. Ogólnie teraz jak wartość tego urządzenia wynosi 3k to mocno zabili jak zniszczysz. Z czasem nie będzie tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Z mojej strony to nie była ironia. Zgadzam się z Tobą w 100%. Etui wkładam tylko na rower bo raz już uszkodziłem S8+.

Wkładanie pięknego telefonu do etui powinno być karane mandatem Serio, po co wydawać kupę kasy na dzieło sztuki, a potem je zamykać szczelnie...

Pisanie, że bez etui się uszkodzi nie ma w ogóle sensu. To jak kupić Ferrari i nie jeździć bo można mieć wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PiPoLiNiO bo dla niektórych smartfon ma dobrze działać, ułatwiać pewne sprawy, służyć, a nie świecić jak psu jajuchy 😂

dodana zawartość

MSVII

Myślałem, że się jakoś konkretniej nazywa. Nevermind.

BTW. Ktoś się spotkał może z miejscami, gdzie można przymierzyć różne etui na smarta? Tak, żeby nie kupować w ciemno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 minut temu, Brolly666 napisał:

Jeszcze będę z Nikillinów szukał, bo też słyszałem, że dobre :) AleAle fakt faktem ten tył OP7Pro jest piękny, w końcu poszli po prozum do głowy i zrobili matowy tył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shados
    Jeszcze będę z Nikillinów szukał, bo też słyszałem, że dobre AleAle fakt faktem ten tył OP7Pro jest piękny, w końcu poszli po prozum do głowy i zrobili matowy tył.
    Nillkin frosted - jeżeli chcesz trwałego etui i zabezpieczenia brzegów. Niestety przez zakrzywiony ekran nie zabezpiecza go dostatecznie. W OP3 rewelacyjnie zabezpieczał - przy upadku telefon w całości.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla osób które nie chce porysować telefonu, ale też cenią sobie estetykę urządzenia, polecam to etui.ced3ed5eff854f31a37ebc81ff7065c5.jpgcdd18989e1c68a7c8ef336827c56c718.jpg

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie najlepszy jest oryginalny Karbon Case. Najmniej pogrubia telefon, ladnie wyglada i jest solidnie wykonany.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi