Skocz do zawartości
marjanoos

Czy nosicie OP 7 Pro w etui czy bez?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najlepszy jest oryginalny Karbon Case. Najmniej pogrubia telefon, ladnie wyglada i jest solidnie wykonany.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Też słyszałem pozytywu o nim.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według opisu tego etui ze screenów grubość to nie cały 1mm ten opisywany przez Ciebie jest jeszcze cieńszy?

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Bez urazy koledzy, ale podniecacie się nimi, że są cienkie jak by to był plus. Równie dobrze możecie wcale nie mieć etui. Przecież to kompletnie nic nie da przy upadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku chodzi tylko o nie zbieranie rys. I zawsze jakoś może pomóc przy upadku. Lepsze to niż nic.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PiPoLiNiO No co Ty gadasz, jak nic nie da przy upadku? Da i to bardzo dużo. Ta guma/silikon/plastik o wiele lepiej absorbuje uderzenie niż szkło, które masz na tyle OP. Na rogach to samo - case się zniszczy, ale lakieru na obudowie nie zniszczy. Po swoich wyprawach z S9+ powinieneś wiedzieć o takich rzeczach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Naprawdę wierzysz, że etui grubości 1mm uchroni Cię przed pękniętym wyświetlaczem jak uderzy rogiem o ziemię? Albo ekranem o ziemię? No cóż... Obyś nie musiał nigdy sprawdzić kto ma rację na własnym telefonie.

No ja coś wiem, dlatego używam etui z zestawu na rower bo jak walnie o beton rogiem to przetrwa. Na co dzień noszę bez. A Wam zostawiam etui 1mm i złudne nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywam w OP6, kupilem na Ali zawsze to troche taniej. Nie lubie grubych etui, jakas ochrone telefon musi miec, ale nie chce go oszpecac. Dobrze w dloni z nim lezy i jest mily w dotyku. Karbon Case jest na rowni po bokach z przyciskami na ktore ma wyciecia jak i na dole i na gorze. Dla mnie sztos.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę wierzysz, że etui grubości 1mm uchroni Cię przed pękniętym wyświetlaczem jak uderzy rogiem o ziemię? Albo ekranem o ziemię? No cóż... Obyś nie musiał nigdy sprawdzić kto ma rację na własnym telefonie.

No ja coś wiem, dlatego używam etui z zestawu na rower bo jak walnie o beton rogiem to przetrwa. Na co dzień noszę bez. A Wam zostawiam etui 1mm i złudne nadzieje

Kolego, ale ja nic nie pisze o ekranie Na ekran to ja będę mieć dodatkową warstwę szkła w razie czego. Ja natomiast mówię o tyle i też nawet z racji tego, że ten telefon jest dość śliski. Podobno karbon właśnie idealnie leży w łapie

I wysyłałem Ci zdj. jak wyglądają kanty mojego Note 3 Zatem sam widzisz, że wolę go zabezpieczyć gumą Czy tam ewentualnie innym materiałem, ale już nie wchodźmy głębiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Póki co korzystam z etui z zestawu. Nie śliskie. Przed rysami chroni. A ponieważ jest transparentne to nie kryje urody telefonu. Chroni nieco ekran przy kładzeniu na równej powierzchni ekranem w dół. Chroni też trochę obiektywy.
    Nie rozumiem czemu szukać innego do zwykłej ochrony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shados
    9 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

No ja coś wiem, dlatego używam etui z zestawu na rower bo jak walnie o beton rogiem to przetrwa. Na co dzień noszę bez. A Wam zostawiam etui 1mm i złudne nadzieje emoji3.png

Może brzmi to niewiarygodnie, ale może pomóc. Kiedyś OnePlus 3 wypadł mi z ręki na parkingu jak wysiadałem z auta (bez żadnego etui) no i oczywiście i obudowa mocno zaorała się, i szkło popękało. Ale innym razem (potem mądry Polak po szkodzie) kupiłem Nillkina Frosted - niby nic wielkiego, ale gdy telefon wypadł mi z ręki, upadł rogiem i o dziwo, nic się nie stało. Choć nie zakładam, że innym razem tak samo by się skończyło. Ale jednak warto chyba troszkę pomóc szczęściu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi