Skocz do zawartości
marjanoos

Czy nosicie OP 7 Pro w etui czy bez?

Rekomendowane odpowiedzi

Etui nie jest 100% ochroną na uszkodzenia, ale zmniejsza ryzyko uszkodzenia ekranu. Wszystko zależy od szczęścia i w jaki sposób telefon upadnie. Jeżeli telefon upadnie rogiem na ziemię, to wgniecie się ramka i jest duże prawdopodobieństwo, że pod wpływem "wciśnięcia" ramki do środka, na ekranie pojawi się pajęczynka. Wiem, bo przez to przeszedłem. Guma zaabsorbuje większość energii, więc i prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu się zmniejszy. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ale nie w etui grubości 1mm. Ludzie, litości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Ale nie w etui grubości 1mm. Ludzie, litości.

Napisałem wyraźnie o gumowym etui, czyli grubszym niż  1mm, a nie plastikowym MSVII ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod
    Napisano (edytowane)

Obojętnie jakie etui ochroni telefon. Może nie sam ekran, ale ramkę na pewno. Ja od wielu miesięcy stosuje nillkin nature - ultracienkie z małym ,,push up-em" na rogach. Sprawdza się idealnie. W dodatku jest transparentny więc nie zakrywa koloru. W dodatku na bokach ma gripa wiec świetnie się trzyma dłoni.

Edytowane przez regod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, regod napisał:

Obojętnie jakie etui ochroni telefon. Może nie sam ekran, ale ramkę na pewno. Ja od wielu miesięcy stosuje nillkin nature - ultracienkie z małym ,,push up-em" na rogach. Sprawdza się idealnie. W dodatku jest transparentny więc nie zakrywa koloru. W dodatku na bokach ma gripa wiec świetnie się trzyma dłoni.

Upadł mi raz telefon z MSVII na kostkę. Ramka obita tak samo, jakby był bez etui. Nawet się delikatnie wygięła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM

Wciąż nie ma za wiele producentów którzy decydują się na wypusczenie etui do OnePlus'a. Z tych co mieliśmy w rękach najlepiej prezentuje się Ringke Fusion X w wersji Camo.  Jest trochę większy ale lepiej chronić taki kombajn.

https://www.4gsm.pl/product-pol-49548-RINGKE-FUSION-X-ONEPLUS-7-PRO-CAMO-BLACK.html

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cris92

Tak z ciekawości, chociaż nie mam OnePlus'a tak pytanie do osób, które posiadają twarde plastikowe etui, jak nillkin frosted, czy msvii. Nie pękają wam te etui? Miałem oba na P10 i w msvii odpadł przycisk power po 2, czy 3 miesiącach, a nillkin po 4 miesiącach zaczął pękać na rogach w 3 miejscach. Powiem wam z autopsji, że na prawdę ładnie wyglądające etui, ale jednak z trwałością lipa...

Wysłane z mojego P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bipop

Nillkin na s4 po czasie popękał. Sandstone na OP 6 też...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, 4GSM napisał:

Wciąż nie ma za wiele producentów którzy decydują się na wypusczenie etui do OnePlus'a. Z tych co mieliśmy w rękach najlepiej prezentuje się Ringke Fusion X w wersji Camo.  Jest trochę większy ale lepiej chronić taki kombajn.

https://www.4gsm.pl/product-pol-49548-RINGKE-FUSION-X-ONEPLUS-7-PRO-CAMO-BLACK.html

Wszystko pięknie, ale dostęp do suwaka trybów chyba nie należy do najwygodniejszych? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM
    40 minut temu, trampowsky napisał:

Wszystko pięknie, ale dostęp do suwaka trybów chyba nie należy do najwygodniejszych? ;) 

Niestety nie dysponuje takim telefonem aby to realnie ocenić, jeśli jednak jakiś klient w sklepie będzie przymierzać to etui dam znać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi