Skocz do zawartości
Tobikas

lg LG v30 brak dostępu do aparatu. "Aparat nie jest dostępny."

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, mam problem z aparatem w lg v30. Wczoraj go rozpakowałem i odpaliłem (nówka, oryginalnie zapakowany). Miał wgranego androida 8. Problem polega na tym, że włączając apkę od kamery dostaję komunikat, że aparat nie jest dostępny. Próbując na innych aplikacjach aparat działa, ale tylko dwa tylnie. Przedniego nie udało mi się jeszcze otworzyć. Próbowałem już chyba wszystkiego, od resetu (miękkiego i twardego), po czyszczenie cache i danych aparatu i galerii. Nie wiem co robić. Proszę o pomoc. 

PS. Odpalając na footej camera dostaję komunikat po angielsku, że aparat jest w stanie "erroru". 

Edytowane przez lasica
    Poprawa tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklamuj. Ew próbuj wgrać mu system od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    areq18
    Napisano (edytowane)

A próbowałeś odpalić aparat gdy telefon jest w trybie awaryjnym?

Aby wejść w tryb awaryjny przytrzymaj przycisk włączenia/wyłączenia telefonu, a następnie na ekranie przytrzymaj opcję wyłączenia telefonu

Edytowane przez areq18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 godzin temu, areq18 napisał:

A próbowałeś odpalić aparat gdy telefon jest w trybie awaryjnym?

Aby wejść w tryb awaryjny przytrzymaj przycisk włączenia/wyłączenia telefonu, a następnie na ekranie przytrzymaj opcję wyłączenia telefonu

Próbowałem, nic nie dało. Raczej dam go na gwarancję. Mógłbym oddać go tak o, bo kupiłem do online w komputroniku, więc do dwóch tygodni mam czas. Ale bardzo zależy mi akurat na tym telefonie. Więc będę starał się o to, by mi go naprawili. Jeśli jednak się okaże, że nie będą w stanie tego naprawić, to myślicie, że będzie możliwość zwrotu pieniędzy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tobikas Kupiłeś nówkę sztukę, w której od razu jest wada i to nie mała.
    Nie baw się w żadne naprawy serwisy i tak dalej. Oddaj to czym prędzej i kup po prostu jest raz inny egzemplarz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Reklamuj go z tytułu rękojmi z żądaniem wymiany na nowy egzemplarz. Nie oddawaj na gwarancji producenta bo będziesz czekał na naprawę w serwisie. Tu sprawa jest prosta, nie działa od razu po zakupie, czyli wada jest istotna i występuje od razu po zakupie czyli rękojmia z wyborem na nowy. Komputronk raczej nie będzie robić problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi