Skocz do zawartości
Soopmanluva

HTC one S - problem z logowaniem do konta google

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam bardzo serdecznie wczoraj nabyłem używany telefon HTC one S, wszystko działa poprawnie z jednym małym wyjątkiem nie mogę zalogować się do swoje konta google w świecie telefonów komórkowych jestem laikiem ale postaram się jak najlepiej zdiagnozować swój problem, generalnie nie mogę zalogować sie do konta z poziomu aplikacji jak Youtube, Gmail czy Google Play Store W tracie próby logowania pokazuje sie komunikat, iż nie można nawiązać stabilnego połączenia z serwerem mimo iż telefon jest podłączony do sieci wifi i nie mam problemu z zalogowaniem sie do Gmail z poziomu wbudowanej przegladarki.

próbowałem czyścić memory cache w ustawieniach aplikacji google play , resetować telefon do ustawień fabrycznych
    i ustawiałem automatyczne synchronizowanie daty, żaden z powyższych zabiegów nie pomógł w rozwiązaniu mojego problemu

gdzieś na forum znalazłem informacje iż powodem problemu może być plik w systemie o nazwie hosts faktycznie prócz local hosta mam inny adres o nazwie 127.172.55.222 android.client.google.com mtalk.google.com problem w tym ze nie potrafię go w żaden sposób edytować

ponad to posiadam problem z wyświetleniem telefonu jako mobilnego dysku na Pc.
    nie znam sie na tym ale telefon prawdopodobnie był wcześniej rootowany ponieważ posiada clockworkmod
    pomóżcie  rozwiązać mi mój problem i zalogować sie do google

Edytowane przez Soopmanluva

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi