Skocz do zawartości
mgr_rybak

Niedopracowana klawiatura ekranowa

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku używałem gboard, ale postanowiłem sprawdzić zainstalowaną od Samsunga. I mały zonk. Przy włączonych gestach zostaje niepotrzebna przestrzeń. Słabo to wygląda.

5330b8dd30a37f4b476172f880d1192a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przez to, że właśnie nie trzeba wcale korzystać z gestów. Jedyne rozwiązanie to w jej ustawieniach zmienić położenie i dać najniżej jak się da - wtedy pasek jest stosunkowo niewielki a pisze się bardzo przyjemnie bo nie trzeba tak mocno zginąć palców.

Co do samej klawiatury to moim zdaniem radzi sobie o wiele lepiej niż gboard. Piszę po polsku, angielsku i hiszpańsku i w żadnym z tych języków gboard nie potrafi dobrze zasugerować czasowników do liczby mnogiej. W tej Samsunga działa to zaskakująco dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co widać to jest najniżej jak się da. Inne klawiatury (SwiftKey, gboard) nie zostawiają takiego marginesu. Mi gboard nie pasuje, bo ma backspace za blisko "m" i bardzo często przy pisaniu zamiast "m" kasuje. Za to bardzo dobrze mi się pisze na nim "swiftem" i ma dobre ułożenie znaków specjalnych.
    W Samsungowej nie pasuje mi "ukrycie" przecinka i właśnie to położenie na ekranie. Obecnie testuję SwiftKey.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi