Skocz do zawartości
GrubyNoodles

Wychodzące wideo rozmowy nie działają

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak nie uważam. Tak po prostu jest. Nie wierzysz to trudno :) ewentualnie sprawdź sam. Wykonaj połączenie wideo do kogoś, kto ma np. LG lub Huawei lub jakiekolwiek inny telefon (poza Samsungiem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@adrian_pt

Jesli chodzi o wideo rozmowy to może nie jest to uzależnione od telefonu i producenta tylko np sieci. Wszystko zalezy od tego czy dana siec ma tą usługe aktywną dla klienta.

Ja mam abo w N-ju czyli Orange i oni wyłaczyli wideo rozmowy, więc nie moge z tego korzystac. Druga sprawa to dowiedziałem sie teraz własnie od operatora, że nie było to dla nich opłacalne i w dodatku wideo rozmowy były dodatkowo płatne.☹️

Zapytałem sie operatora jeśli ktoś do mnie chce zadzwonic jako wideo rozmowa bo jego siec tą opcje ma to czy ja też odbiore taką wideo rozmowę odpowiedzieli że nie bo Orange tej usługi już nie ma.^^

Może to jest własnie przyczyną, że ty też nie mozesz do kogoś zadzwonic przez wideo rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

A kto jeszcze używa wideo rozmowy w dobie takich aplikacji jak; Skype, Viber, Facebook Messenger, Google Hangouts, WhatsApp, Google Duo ? ? Te dwie ostatnie polecam! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie pisałem, że mam problem z wideorozmowami. Wiem "co i jak". Korzystałem z tego już na Galaxy S2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 godziny temu, Wincenty napisał:

A kto jeszcze używa wideo rozmowy w dobie takich aplikacji jak; Skype, Viber, Facebook Messenger, Google Hangouts, WhatsApp, Google Duo ? ? Te dwie ostatnie polecam! 

Wszyscy, którzy nie potrzebują dodatkowych aplikacji, kont, logowania itp..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi