Skocz do zawartości
adtech84

Huawei Mate 30 / 30 Pro - Pierwsze opinie, oczekiwania, luźne rozmowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co w innym temacie pisałaś, że jesteś zadowolona z Note
    Bo byłam do wczoraj. Niestety ale zostawienie tego nota na noc po odłączeniu od ładowarki to jest dramat. Potrafię przyznać rację jak coś jest nie tak. Sprawdzę jeszcze czy mi aplikacja mi fit nie drenuje tak baterii. Jednak nawet jeśli to ona jest winna to zmienie Note a nie mi band 4

Wytapane z Samsung Galaxy Note 10+

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Bo byłam do wczoraj. Niestety ale zostawienie tego nota na noc po odłączeniu od ładowarki to jest dramat. Potrafię przyznać rację jak coś jest nie tak. Sprawdzę jeszcze czy mi aplikacja mi fit nie drenuje tak baterii. Jednak nawet jeśli to ona jest winna to zmienie Note a nie mi band 4  

Ale co tu jest do sprawdzania jak czarno ma białym widać na twoich zrzutach ekranu że to właśnie mi fit zdrenowal Ci baterię. Usuń tą aplikację i testuj 2 dni.a jak zależy ci na ogromnym sot to asus rog 2 zjada pod tym względem każdego falgowca. wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ale co tu jest do sprawdzania jak czarno ma białym widać na twoich zrzutach ekranu że to właśnie mi fit zdrenowal Ci baterię. Usuń tą aplikację i testuj 2 dni.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Myślę że to nie wątek na ten temat :) sprawdzę jeszcze bez tej apki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tofik1993

Skąd takie info że Róg Phone 2 zjada wszystkie flagowce pod względem baterii ? Widziałem jakieś testy na YouTube i było dosyć dobrze ale żeby aż tak jak piszesz ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Ładny wynik wykręcił mate 30 pro. Zaczekam do premiery s11 i znając Samsunga kupię Huaweia. Mam tylko nadzieję, że już będzie. Fajnie, że Chińczycy robią od razu za testerów, powinniśmy dostać produkt bardziej dopracowany.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Myślisz, że pojawi się w Polsce dopiero w przyszłym roku? Ja mam cichą nadzieje, że znajde go pod choinką ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@mirku Ja obstawiam, że Mate 30 Pro pojawi się w Polsce w listopadzie/grudniu. Im później tym gorzej dla Huawei bo P40 Pro będzie coraz bliżej i nikt już nie spojrzy na Mate 30 Pro. Relacje Chiny/USA zmieniają się dynamicznie, dzisiaj Huawei ma bana, a jutro może go nie mieć. Wcześniej czy później i tak się dogadają, kwestia kasy. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

@mirku
    Mam nadzieję, że pojawi się jak najwcześniej aby cena spadła. Po cenie premierowej raczej nie kupię, zbyt duży spadek wartości ma mate 20 aby tak przepłacać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    @Tofik1993

Skąd takie info że Róg Phone 2 zjada wszystkie flagowce pod względem baterii ? Widziałem jakieś testy na YouTube i było dosyć dobrze ale żeby aż tak jak piszesz ? 

Interesuje się tym smartphone i jest masa filmów na których rog deklasuje konkurencję wystarczy też spojrzeć na zenfon 6 który posiada 5000mah A userzy z forum robią super wyniki A tutaj mamy dodatkowe 1000mah default_smile.png

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Ja jestem bardzo ciekaw, czy ten mocno zakrzywiony ekran i przyciski dotykowe na krawędzi, nie popsują wyjątkowości tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi