Skocz do zawartości
adtech84

Huawei Mate 30 / 30 Pro - Pierwsze opinie, oczekiwania, luźne rozmowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik1993

https://android.com.pl/news/263654-huawei-mate-30-pro-instalacja-uslug-google-play-poradnik-metoda/ ciekawie się zapowiada po instalacji usług Google. Google pay rzekomo działa

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ale z tego co widziałem nie działa Netflix u cis tam jeszcze

Wystapane z OnePlus 7Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    42 minuty temu, spec-naz1 napisał:

Ja jestem bardzo ciekaw, czy ten mocno zakrzywiony ekran i przyciski dotykowe na krawędzi, nie popsują wyjątkowości tego telefonu

Jak dla mnie, to one mu tej wyjątkowości jeszcze dodają... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@mirku Może źle to ująłem, bardziej chodzi mi tutaj o "feeling" w korzystaniu codziennym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Oglądałem kilka filmików i algorytmy wykrywające przypadkowy dotyk zdają się działać prawidłowo... Nie zauważyłem przypadkowych dotknięć. Ale różnie to bywa... A co do "przycisków" to na plus. Są zawsze pod palcem i nie trzeba szukać jak przy fizycznych. To rozwiązanie jest super 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

Gdyby nie ten oszołom Trump to już bawiłbym się Mate 30 Pro, a tak trzeba czekać... ? Myślałem o Note 10+, ale nawet iPhone pozamiatał go pod względem aparatu i baterii więc nie ma sensu pchać się w notesa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

No z tym zamiataniem to bym tak nie szalał. iPhone dogonił czołówke jeśli chodzi o jakoś zdjęc ( szeroki kąt, tryb bocny), a PRZEGONIŁ jeśli chodzi o baterie. Ale nic poza tym. 64 giga w podstawie to smiech na sali za taka kasę. Ale nie chce robić OT wiec powiem, że ja też sledze co się dzieje z Mate 30, bo całkiem niezły sprzęt. Zastanawia mnie tylko co z ekranem, bo nie mogę nigdzie znależć info czy ma te upragnione 90 Hz czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No z tym zamiataniem to bym tak nie szalał. iPhone dogonił czołówke jeśli chodzi o jakoś zdjęc ( szeroki kąt, tryb bocny), a PRZEGONIŁ jeśli chodzi o baterie. Ale nic poza tym. 64 giga w podstawie to smiech na sali za taka kasę. Ale nie chce robić OT wiec powiem, że ja też sledze co się dzieje z Mate 30, bo całkiem niezły sprzęt. Zastanawia mnie tylko co z ekranem, bo nie mogę nigdzie znależć info czy ma te upragnione 90 Hz czy nie.
    Ktoś już tu pisał że nie ma

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pawlo421

@memphis21  Napisałem do Huawei z tym zapytaniem, odpisali że oni nie mają tego w systemie jeszcze czy w Mate 30 Pro jest ekran 90hz trzeba czekać na informacje bo na plotkach nie będziemy polegać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Chwaliliby się 90 hercami już na konferencji, gdyby je mieli default_wink.png

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi