Skocz do zawartości
ppkubin

[Lusterko Junsun E515] Jak wymusić factory reset?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim,

Postanowiłem założyć nowy wątek, bo przekopałem chyba już wszystkie strony w necie szukając rozwiązania problemu.

Mam lusterko/kamerkę junsun e515 z androidem 5.0. niestety przy aktualizacji złapał bootloopa. Dochodzi do okienka "optymalizacja aktualizacji 1 z 1" i po kilku minutach się restartuje i od nowa. Problem polega na tym, że lusterko to nie ma żadnych fizycznych przycisków poza "power" i dziurką na reset spinaczem (reset tylko uruchamia urządzenie od nowa - także po dłuższym przytrzymaniu). 

Próbowałem robić whipe zarówno przez adb jak fastboot (wykrywa urządzenie), ale podczas wykonywania tej funkcji wyskakuje na koniec "failure" i nic się nie dzieje. Nie mam problemu żeby wejść w ustawienia recovery (pojawia się obrazek wybebeszonego zielonego ludka ale bez żadnych napisów), ale po kilku minutach też się sam resetuje. Umiem też wejść w tryb fastmode, raz nawet udało mi się wymusić factory reset (ale nie do końca), problem w tym, że w tym momencie zażądał ode mnie użycia właśnie przycisków głośności i Ok, których fizycznie nie posiadam. Czy jest w ogóle jakaś możliwość zresetowania tego badziewia? Proszę o pomoc i ewentualnie instrukcję, jak dla laika - krok po kroku. Z góry dzięki!

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi