Skocz do zawartości
Yetoszewski.

[Xiaomi Mi 9T] Dyskusja ogólna i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.10.2019 o 23:36, Thor1 napisał:

Jeśli  to  szkło  hartowane  jest  warte  polecenia , to  daj  link  do  niego.

dostałem w zestawie z flip case którego jednak nie używam bo wygląda jak tandetny plastik zostałem przy oryginalnych plastikowych pleckach dołączonych do telefonu  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś dostałem telefon.

1. Złożyłem prośbę o odblokowanie bootloadera - 168 godzin.... 😣

2. Skąd mogę pobrać oficjalne romy? Na XDA piszą xiaomi.eu tzn jak wejdę na "MIUI 11 ROM Downloads" i na liście urządzeń jest MI 9T (z oznaczeniem Android 10) to mogę pobrać taki ROM i jest on oficjalny? Czym w ogóle różnią się romy global od polskich? Poza tym gdy kliknąłem aby pobrać ROM to nazwa pliku jest "xiaomi.eu_multi_HM5A_9.10.10_v11-8.1.zip" - co oznacza "9.10.10" w nazwie pliku?

3. Jaką wersję TWRP używacie? Bo od czytania o tym głowa mi pęknie... 3 różne wersje, w każdej po kilka buildów...

4. Używam szkła Nillkina (od zawsze w moich telefonach) oraz etui Spigena (czarne) - jedno i drugie spasowane IDEALNIE.

Edytowane przez martinii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 14.10.2019 o 15:22, lacha napisał:

Cześć, ostatnio zakupiłem flexible glass max od 3mk na allegro i jak dzisiaj próbowałem je założyć to okazało się, że jest za małe, te czarne obramowania nie zgrywają się z tymi na telefonie i wchodzą na ekran. Też tak mieliście? czy może sprzedano mi nieodpowiednie szkło? i jaką ochronę na ekran polecacie? 🙂

Norma. Kupić dobrze wycięte szkło z czarnymi ramkami to sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 5.09.2019 o 23:16, Laxars napisał:

Wydajność cudo, po przyspieszeniu animacji w opcjach programistycznych (co zrobiłem raczej z ciekawości ale zostało to ze mną na dłużej) mam wrażenie że korzystam z rakiety 🤣 mam tylko 2 mankamenty:

1. W moim poprzednim Huawei'u P9 Lite miałem możliwość całkowitego wyłączenia aplikacji działających w tle w celu oszczędzenia baterii, dzięki czemu nie przychodziły mi powiadomienia np. z aplikacji Netflixa. Teraz na moim Mi 9T, mimo zamknięcia Netflixa w opcjach oszczędzania baterii i tak przychodzą mi z niego powiadomienia, co mówi mi że aplikacja nie jest całkowicie zamknięta. Co jest nie tak? Jak to działa?

2. Nie wiem, czy powinienem korzystać ciągłe z dołączonej ładowarki Quick Charge, czy zakupić jakąś inną z oryginalną ale z mniejszym powerem. Ciągłe korzystanie z tak mocnej ładowarki nie skróci znacząco żywotności baterii w porównaniu do czegoś słabszego?

Wchodzisz w ustawienia telefonu,aplikacje,zarządzanie aplikacjami,odnajdujesz interesującą Cię aplikację i przy pozycji powiadomienia przesuwasz suwak w lewo wyłączając powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym potrafił to bym wgrał jakiegoś moda do tego fona i te całe MIUI wywaliłbym na śmietnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi