Skocz do zawartości
famous182

Czy warto kupić pixela 2 xl w 2019?

Rekomendowane odpowiedzi

RSL
    Godzinę temu, Dzikidzik1987 napisał:

Wszystko zależy co kto potrzebuje. Pixel 2 był jeszcze większą szkaradą a wspominam go super, robił robotę aparat i mogą sobie mówić co chcą ale żodyn Samsung i Huawei nie ma takich zdjęć z automatu jak Pixele. Oczywiście teraz wychodzą braki chociażby szerokiego kąta czy zoomu ale pytanie czy komuś na tym zależy.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Absolutnie nie chodzi mi o wygląd, bo ten jest prawie idealny. Chodzi mi raczej o całokształt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 13.08.2019 o 16:09, RSL napisał:

Widziałem Pixela 3 w niemieckim Saturnie - nie jest wart 529 euro.

I to stwierdzasz po obejrzeniu telefonu w Saturnie? Gratuluję, jesteś bardzo wiarygodnym źródłem informacji o telefonach a Twoje argumenty są niepodważalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Absolutnie nie chodzi mi o wygląd, bo ten jest prawie idealny. Chodzi mi raczej o całokształt.
    Za 2200 naprawdę nie widzę powodów do czepialstwa. Jeśli pod każdym względem jest troszkę lepszy niż Pixel 2 to mogę go polecić z czystym sumieniem (jako były użytkownik Pixela 2 przez praktycznie rok). Aczkolwiek w tej cenie można dostać Mate 20 Pro (obecnie u mnie na stanie od października 2018) i tutaj pod każdym względem oprócz HDR i aktualizacji (ewentualnie estetyki Emui vs stock ale jest to przegryzienia) Huajwej miażdży w tym zakresie cenowym. Bardzo mocno poprawili wideo w aktualizacjach i teraz już naprawdę niewiele odstaje od Samsungów choć na początku było krucho.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi