Skocz do zawartości
NqX

Brak/opóźnione powiadomienia

Rekomendowane odpowiedzi

astelix

No to jak zwykle, android działa po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    OnePlus nie wyświetla powiadomień z aplikacji Tapatalk, sklep Play i wielu innych. Na górnym pasku niemal nic się nie pojawia. Ktoś ma podobny problem?
    TapaTalk działa jak chce. Inne u mnie działają.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnePlus nie wyświetla powiadomień z aplikacji Tapatalk, sklep Play i wielu innych. Na górnym pasku niemal nic się nie pojawia. Ktoś ma podobny problem?
    Nic takiego się dzieje u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

U mnie opóźnienia są cały czas na whatsappie. Wyłączenie optymalizacji pomogło na krótki czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda smartfon mam kilka dni, ale obstawiam to:

Ustawienia > bateria > optymalizacja baterii > "wasza aplikacja" > nie optymalizuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Mam wszystko wyłączone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam co prawda inny telefon ale problem ten sam i go już nie ogarniam. Chodzi o powiadomienia mail. Zainstalowałem Blu Mail. Oszczędzanie baterii - wyjątek dla aplikacji zrobiłem. Ograniczenie pobierania danych - wyłączyłem dla aplikacji. Wszystkie opcje w samej aplikacji ustawione prawidłowo i powiadomienia wyglądają tak: jak działam na aplikacji to po jej zamknięciu jeszcze dochodzą powiadomienia i dźwięk. Po dłuższym czasie bezczynności wyświetlają się powiadomienia ale czasem jest dzwonek albo nie. Jak zostawię tel na godzinę albo dłużej to powiadomienia wyświetlają się z dużym opóźnieniem (np 15min) i też dzwonek jest albo go nie ma.  Na komputerze widzę że mail doszedł zaraz po chwili nadania. Problem jest więc tylko z powiadomieniami. Nie potrafię już tego ogarnąć. Coś usypia powiadomienia, ale nie wiem co skoro apka ma opcje i pobierania danych i ustawienia baterii jako nieograniczone. Zresztą zezwolenie na nieograniczone pobieranie danych i z baterii dla wszystkich apek nic nie zmienia. W innych aplikacjach mailowych dzieje się to samo. Mam Nougata w telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Ech te opóźnienia... Wiadomość na whatsa po 2h mimo, że WiFi cały czas włączone było. Ech. 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak to u was jest, ale u mnie wszystkie powiadomienia przychodzą od razu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, NqX napisał:

Ech te opóźnienia... Wiadomość na whatsa po 2h mimo, że WiFi cały czas włączone było. Ech. 😞

Jak otrzymujesz wiadomosci na Whatsapie po 2h, to rzeczywiście coś jest u Ciebie nie tak... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi