Skocz do zawartości
flawless.

Mocnejsza bateria dla ACE'a

Rekomendowane odpowiedzi

Mundi
    Watpie zeby ta bateria miala 2430 mAh. Juz sam jej opis sugeruje ze jest nie profesjonalnie przygotowana Litowo jonowa polimerowa.

__

Moj blad. To znana wczesniej bateria litowo- polimerowa tylko inaczej zapisana (w telefonach zawsze bylo Li-poly). Ta faktycznie moze byc bardziej pojemna ale baterie litowo polimerowe maja tez swoje minusy

To podaj te minusy! Każda bateria ma plusy i minusy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że dobre opinie zbierają baterie Mugen Power. Jest coś takiego dla naszego Ace'a, lecz cena $47 skutecznie odstrasza:

[HLI-ACESL] Buy Mugen Power 1600mAh Extended Battery for Samsung Galaxy Ace GT-S5830 / Samsung Galaxy Gio GT-S5660 / Samsung Galaxy Pro GT-B7510 / Samsung Galaxy Fit GT-S5670

Prawdopodobnie to jedyna sensowna alternatywa dla oryginalnej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za tę cenę mogę sobie kupić 3 oryginalne baterie samsunga o standardowej pojemności... zakup według mnie nieopłacalny :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się baterie z tego nowego ACE włożyć do naszego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie na dniach skonała mi bateria Andida 1800mAh. Po prostu straciła z połowę swojej pojemności chyba, bo dość szybko schodziła do ~40%, a potem to już w ciągu parudziesięciu sekund spadała do zera i tel się wyłączał.

Tak więc trup po roku używania, przy praktycznie codziennym ładowaniu na noc. No i podtrzymuje swoją opinię, że subiektywne odczucie jest takie, jakby miała około 1500mAh pojemności faktycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

W przeciwieństwie do większości osób wypowiadających się w temacie mocniejszej baterii,posiadam takową już 8 miesięcy.Jest to bateria Andida 1800mah i jestem z niej jak najbardziej zadowolony.Nic nie straciła ze swojej żywotności i wytrzymuje jakieś 20-30% dłużej niż oryginał.Tak więc ja z czystym sumieniem mogę tą baterię polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zużycie baterii zależy też od romu. Ja sam mam rom Incredible Ace na którym przy używaniu telefonu, a nie deep sleep z trybem samolotowym gdy go nie używam, wytrzymuje ok 1,5 dnia. to dobry wynik na oryginalnej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetestowałem już kilka baterii różnych "marek". Wszystkie baterie wypadły bardzo podobnie, wytrzymywały 24h przy korzystaniu z wifi, jasności wyświetlania ustawionej na 50%. Przez ten czas używałem romu Adrenaline. Były to baterie za 10zł z allegro jak i droższe. Dla mnie więc sprawa wygląda jasno ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

szukałem w temacie ale trochę jest tych stron i nie wiem czy przeglądnąłem dokładnie wszystko - aczkolwiek nie znalazłem,

były wzmianki o bateriach tych gold z chin jak np. BATERIA SAMSUNG GALAXY ACE S5830 GOLD 2450mAh NOTE (3133977022) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale nikt chyba nie pisał o niej - w tym sensie że ją posiada.

Czy posiada ktoś taką ? Gość wygląda na prawdomównego, tym bardziej że ma same piątki - noi ta cena, dosyć atrakcyjna bo taka sama u innego sprzedawcy jest za 89 zł a tu 55 i to z wysyłką.

Moje pytanie - czy ktoś posiada taką baterię żeby potwierdzić że faktycznie ona ma 2450 lub jest zbliżona do tej wartości ?

Notatka od Moderatora: Face
    wykrzyk.png Przeniosłem do wątku Mocniejszej baterii w dziale Akcesoriów dla Galaxy Ace
    Edytowane przez Face

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co wam powiem ? To , że niektóre chińskie zamienniki są lepsze od oryginalnych Samsunga . Wierzcie mi czy nie ale po półtora roku normalnego używania baterii od Samsunga , gdzie na początku czy rok po bateria trzymała po 5-7 dni przy normalnym użytkowaniu , w aktualnej chwili będzie trzymać około 4 godzin na średnich ustawieniach ekranu bez dźwięku , nie mówiąc tu już o graniu w jakąkolwiek grę gdzie telefon trzyma pół godziny :E

W serwisie kupiłem naprawdę DOBRY ZAMIENNIK za niecałe 50 zł i tak jak mi serwisant powiedział bateria ma trzymać do 10 dni i TRZYMA :) , co jest dla mnie naprawdę wielkim zaskoczeniem . Baterię używam już od miesiąca , naprawdę dobrze ją sformatowałem , ma ona taką samą ilość mAh co oryginał , a działa o wiele dłużej i nic mi się z nią złego nie dzieje :) Jak na razie w ogóle nie straciła na wydajności i mam nadzieje , że tak zostanie :D I według mnie nie trzeba kupywać baterii o o wiele większej pojemności , która może się okazać gorsza od tych tanich i chińskich zamienników , skoro można kupić lepszą , mimo mniejszej pojemności i mniejszej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi