Skocz do zawartości
marcin19941100

samsung Reset telefonu Samsung Galaxy A40 - po resecie telefon wymaga hasła do konta Google

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój siostrzeniec zapomniał hasła na swój telefon próbowałem zrobić Hard Reset ale zamiast tego telefon uruchomił się ponownie i teraz żeby go wyłączyć musi podać hasło czy wie ktoś jak zrobić reset bez podawania hasła może być przez PC albo przez konto Google 

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yourant

Nikt Ci tutaj nie pomoże ze względu na to, że telefon może być kradziony albo znaleziony. Wtedy najlepiej jest zgonić "zapomniałem hasła", chociaż z twojej strony może okazać się to prawdą, że ktoś tam z rodziny zapomniał hasła, ale... 🙂

Edytowane przez Yourant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zrobisz reset do fabrycznych może Ci się załączyć FRP i z tym tylko do serwisu. Było zalogowane konto Samsung na telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, snowqwer napisał:

Jeśli zrobisz reset do fabrycznych może Ci się załączyć FRP i z tym tylko do serwisu. Było zalogowane konto Samsung na telefonie?

Nie tylko konto Google niestety 

dodana zawartość

1 godzinę temu, Yourant napisał:

Nikt Ci tutaj nie pomoże ze względu na to, że telefon może być kradziony albo znaleziony. Wtedy najlepiej jest zgonić "zapomniałem hasła", chociaż z twojej strony może okazać się to prawdą, że ktoś tam z rodziny zapomniał hasła, ale... 🙂

Spokojnie telefon należy do siostrzeca który ma 11 lat i co chwila hasło zmienia tak jest jak dziecku się telefon a pamięta tyle że hasło ma związek z magią i Energylandią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

W serwisie Samsunga wyczyszczą na glanc, ale musisz mieć dowód zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi