Skocz do zawartości
adasiik

Samsung j4+ - szybkie rozładowywanie się baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem że ładuje sobie telefon do 100% wszystko elegancko, choć rzadko się to udaje, ostatnio zostawiłem na noc naladowalo się jakoś 60%

ogólnie Chodzi o to że dziś miałem 100%baterii, jakoś się tam trochę trzymała, poszedłem na chwilę od telefonu zablokowałem go bylo jakoś 88% wracam do pokoju patrze i mam naglenagle 7%, wie ktoś jak temu zaradzić? Telefon mam ledwo rok, a w sumie nigdy mi się tak nie działo w żadnym telefonie 

Dodam jeszcze że kilka dni wcześniej jak naprzyklad położyłem telefon choćby na stół tylko tak lekko rzucając, wiem że to dziwnie brzmi, miał lot jakoś 1cm więc raczej się nic nie uszkodzi, no i za każdym razem resetowal się. 

Jest to Samsung j4+

Edytowane przez Arkadiush
    doprecyzowałem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@adasiik
    oddaj do serwisu na gwarancję, jak posiadasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie niestety nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Ja się spotkałem w moim n3 po 3latach użytkowania. Wymiana ogniwa nic nie daje. Od sprzedałem nota3 w zamian za gwarantowane pieniądze w ramach odkupu telefonu przy zakupie jakiegoś flagowca. Nie wiem co było przyczyną. Jednakże mój n3 był mocna modyfikowany przez te trzy lata.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z nim nic nie modyfikowalem, w takie rzeczy się nie bawię, jedynie wyświetlacz wymieniłem, może format telefonu coś da, bo stosunkowo w miarę ten telefon jest nowy więc tak szybko by się zepsuł? Bez przesady, poprzedni miałem jakoś 6 lat, i działał bez zarzutu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

A ten ile?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie więcej niż pół roku, więc to strasznie dziwne, teraz od kilku godzin trzyma się raz 82% baterii i raz 13%, i w sumie korzystam z niego 

I kolejna ciekawa sytuacja, telefon z 60% pokazał nagle 2%, po kilku minutach ładowania zrobiło się 100, i chwilę trzymało, poszedłem porozmawiać przez telefon i nagle zrobiło się zero, da się temu jakoś zaradzić?

Czy to już definitywny koniec telefonu?

Czy może zmiana oprogramowania pomoże, co kolwiek.  Mi już ręce opadają...

Edytowane przez adasiik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pytanie mam, na baterii powinno być stale napięcie dajmy na to 5,2V Czy wraz z rozladowaniem baterii mAh, mają volty spadać?

Nie znam się zabardzo na elektryce ale chyba mają spadać, tak mi się wydaje, teraz mam 19% I jest 3,5V, a testerem baterii status mówi że jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi