Skocz do zawartości
memphis21

Z jakiego telefonu przechodzicie na OnePlus 7 Pro

Smykoo

Proszę trzymać się tematu! Wszystkie posty nie odnoszące się do tematu oraz wycieczki osobiste będą usuwane, a autorzy odpowiednio ukarani.

Wiadomość dodana przez Smykoo

Rekomendowane odpowiedzi

MC12
    2 godziny temu, Tofik1993 napisał:

Ciebie sporo boli już podobno miałeś 2 szt. Note 10+ A teraz chyba 8 sztukę oneplus która pewnie i tak zwrocisz typowa cebulandia. Przepraszam za offtop ale irytuje mnie takie zachowanie. Ktoś się może przesiadł z note 8 ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Ja się przesiadłem z Note 8. Co chciałbyś wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Ja się przesiadłem z Note 8. Co chciałbyś wiedzieć?
    Czy bateria jest wydajniejsza wzgeldem n8 ponieważ zdania na jej temat są podzielone ? Oraz czy jest spory przeskok w aparacie?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC12

@Tofik1993 Bateria w op7pro jest duuużo lepsza. Przy moim stylu użytkowania porównywalnym dla obu telefonów na op7 od 2 do 3h więcej czasu na ekranie. Wyniki po 40h na jednym ładowaniu z 6h na wyświetlaczu to praktycznie norma, gdzie na Note8 miałem zazwyczaj na wieczór mało energii i musiałem ładować. 

Odnośnie aparatu, to już w Note8 był dla mnie wystarczający, na tym elemencie mi jakoś szczególnie nie zależy, ale na pewno jest widoczna różnica w jakości na korzyść oneplus.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na note 8 miałem 2h sot i w czasie dnia musiałem sięgać do ładowarki bo inaczej nie wytrzymywał do końca dnia. W op7pro standardem jest 5-6 h sot bez żadnych optymalizacji i kombinowania. Wszystko włączone BT, lokalizacja, synchronizacja, 90Hz i najwyższa rozdzielczość. Jestem bardzo zadowolony z baterii tym bardziej, że bateria w spoczynku bardzo dobrze działa tzn. wolno spadają procenty. Mam nadzieję, że przekonałem

6796a0bf9682358bf1b4d1b2e930f2de.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jako, że kazdy smartfon bardzo szybko mi sie nudzi, postanowilem, iz czas zrobic przesiadke na cos innego. S10+ byl calkiem sympatyczny, aczkolwiek denerwowalo mnie to oczko w ekranie. Moj wybor padl na OP 7 PRO 12/256GB. 

Powiem krotko, po dwoch dniach uzytkowania tego telefonu stwierdzam, ze to byla moja najlepsza decyzja ostatnimi czasy. OP po prostu bije na glowe S10+ pod kazdym wzgledem. Aparat, szybkosc dzialania, Ekran (poezja), czysty system, bateria porownywalnie.

Co jest dla mnie rewelacyjne - mozna wgrac roota bez obaw utraty gwarancji. Na dniach planuje przerobic system i wgrac Adaway oraz Viper4android. Jakos nie moge bez tych dwoch programow spokojnie zyc.

Pozdrawiam

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1
    Witam,
    Jako, że kazdy smartfon bardzo szybko mi sie nudzi, postanowilem, iz czas zrobic przesiadke na cos innego. S10+ byl calkiem sympatyczny, aczkolwiek denerwowalo mnie to oczko w ekranie. Moj wybor padl na OP 7 PRO 12/256GB. 
    Powiem krotko, po dwoch dniach uzytkowania tego telefonu stwierdzam, ze to byla moja najlepsza decyzja ostatnimi czasy. OP po prostu bije na glowe S10+ pod kazdym wzgledem. Aparat, szybkosc dzialania, Ekran (poezja), czysty system, bateria porownywalnie.
    Co jest dla mnie rewelacyjne - mozna wgrac roota bez obaw utraty gwarancji. Na dniach planuje przerobic system i wgrac Adaway oraz Viper4android. Jakos nie moge bez tych dwoch programow spokojnie zyc.
    Pozdrawiam

Ja cały czas mam fazę na note10+ do dnia dzisiejszego mogę zwrócić 1+ do xkomu nie wiem co robić

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja cały czas mam fazę na note10+ do dnia dzisiejszego mogę zwrócić 1+ do xkomu nie wiem co robić

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Miałam tak samo. Ostatniego dnia oddałam op7 pro i kupiłam note 10+ i szczerze to jakiegos zachwytu nie ma. Dziura mi nie przeszkadza, rysik fajny ale ostatnio go już nie używam, note 10+ lepiej leży w dłoni. Aparaty są różne i ciężko mi wskazać 100% zwycięzcę. Bateria lepsza w op 7 pro, 90 Hz naprawdę robi robotę, lepszy zasięg. Ja obecnie mam dylemat czy nie sprzedać note 10+ i nie wrocić do op7 pro lub już op7t ale muszę o nim poczytać

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Ale Wy jesteście niezdecydowani. xD tak czytam już jakiś czas forum i nie to, że robicie coś złego, takie jest prawo konsumenta, ale mi by było trochę wstyd brać sprzęt, korzystać do ostatniego dnia i oddawać z niezdecydowania. Trochę takim Kuźniarem w USA mi zajeżdża. No ale co kto lubi. ?

Btw. @garyfisherka Op7t ma słabszy ekran (mniejsza rozdzielczość, notch) i mniejszą baterię, troszeczkę słabszy silniczek wibracji... nie wiem czy ma start do op7pro, chyba, że zależy Ci tylko na aparacie z tego co widzę, to na pewno cenowo lepiej wyjdzie, a aparat dokładnie taki sam jak w 7pro. ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Wstyd nie wstyd. To producenci doprowadzili do takiego procederu. Wydają telefony za miliony monet, a po zakupie okazuje się, że w pip rzeczy jest nie taka jak miała być. Jak by ceny stanęły na 2k jak to kiedyś we flagowych Nokia, to nikt by nie oddawał nawet jak by miały jakieś drobne wady. A teraz na reklamie ideał, recenzje przekupione, a potem niespodzianka jak się zaczyna użytkować.

dodana zawartość

Ja kupiłem 9 sztukę op 7 Pro, tym razem z olx
    I oczywiście znowu nie jest idealna, ale teraz dałem za nowego prawie tysiąc zł mniej, więc mam to gdzieś i został już ze mną. Ale gdybym dał znowu 3600 to bym go dla zasady odesłał kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Wiesz odsyłanie przez jakąś wadę po 1-3 dniach, a oddawanie po 14 dniach z niezdecydowania to dla mnie zupełnie inne rzeczy i o tym pisałem... ;) też jakby mi coś nie leżało tak jak w Twoim przypadku, to bym zwrócił, bo nie po to się płaci takie pieniądze, żeby godzić się na krzywe maskownice.... ale jakoś głupio by mi było zwrócić po 14 dniach ze zwykłego niezdecydowania, bo może note, bo może huawei albo inny siajomi.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi