Skocz do zawartości
Gwozdek

Czy wciąż warto kupić P20 Pro?

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jakie jest Wasze - użytkowników - zdanie na ten temat? Od momentu premiery pojawiło się już mnóstwo innych ciekawych smartfonoów, ale jakby nie było, P20 Pro jest chyba pierwszym flagowcem Huaweia, który wywołał takie zainteresowanie na rynku swoimi możliwościami, które nadal są doceniane. Czy w drugiej połowie 2019 wciąż warto brać pod uwagę ten model przy planowaniu zakupu nowego urządzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex
    Napisano (edytowane)

Wg mnie jak najbardziej z tym że wszystko się rozchodzi o cenę za jaką chcesz go kupić ;) Narzeczona ma, właśnie kupnem P20 Pro i tym jak ten telefon ogólnie działa przekonała mnie na zmianę na P30 Pro z S9 Plusa ;) Gdyby nie okazja na P30 Pro to pewnie bym latał teraz sam z P20 Pro. Wydajnościowo wciąż wysoka półka, aparat w dalszym ciągu mało który flagowiec może przebić, ekran też bardzo ładny, o mega szybkim czytniku linii papilarnych nie wspominam nawet ;)  Wcześniej miała P9 i po zmianie następnego dnia na pytanie jak jej się podoba usłyszałem tylko "kocham ten telefon" ? 

Edytowane przez bbodex
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jestem bardzo zadowolony z mojego p20 pro.  Aparat i bateria ciagle daja rade. W tym aspekcie nie odstaje duzo od dzisiejszej czolowki, a niesmialo przyznalbym nawet, ze do szerokiej czolowki nalezy. Wyswietlacz jest bardzo przyzwoity, jest dioda powiadomien (moze maly atut ale dla wielu ludzi, w tym mnie ma znaczenie i zupelnie nie rozumiem, dlaczego producenci usuwaja te funkcje z nowych modeli) oraz glosniki stereo.

Jednak mimo wszystko bym poszukal czegoś z kirinem 980. Gdybym musial wybrac w tej chwili (solidne urzadzenie za przystepna cene) wybralbym zapewne mate 20 pro. Roznica w cenie niewielka. Kirin 970 to jednak soc ktory nieznacznie przegrywal w testach ze SD 835. Nie mowie, ze jest jakos bardzo kiepski natomiast nalezy pamietac, ze jest to technologia z drugiej polowy 2017. 

Jesli ktos chce przyzwoity telefon na czworke z plusem za przystepna cene i drobne zgrzyty, lagi w apkach mu nie przeszkadzaja to jak najbardziej polecam.

Edytowane przez kochan10
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z biegiem czasu jestem coraz bardziej przekonany do tego telefonu, oczywiście są wzloty i upadki ale jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" polecam go z całym przekonaniem tym bardziej, że ceny idą w dół a na horyzoncie android Q emiui 10...jest git. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dav91

Teraz nawet Huawei ma promki na zbity wyświetlacz jeśli ktoś akurat takowy posiada w swoim p20 pro to warto skorzystać. Cena o połowę niższa i jeszcze w gratisie wymienia baterie na nową! Oczywiście mowa o serwisie Huawei a nie u zenka w garażu.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Ja już mam niedługo minie pół roku i żadnego telefonu tak mi sie dobrze nie używalo , jedyny na jaki mógłbym zmienić to iphone xr 128 gb ale 2500 to przesada , za ten dałem 1400

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi