Skocz do zawartości
MichaelloEs

Samsung Galaxy Note 10+. Etui/cover

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie myślę, od zawsze używałem spigen ultra hybrid do wszystkich modeli ale nie chciałbym szczególnie zwiększać gabarytów i tak nie małego telefonu

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klima

Witam
    Użytkuje od przeszło 2ch tygodni Samsung Clear View Cover kolor niebieski i póki co jestem z niego bardzo zadowolony.
    Bardzo estetyczne Etui, fajnie się prezentuje z niebieskim rysikiem :)
    Nie przeszkadza mi, że Euti nie posiada po zamknięciu AOD bo wystarczy tylko lekko podnieść na 1-2cm Etui i już widzimy czy i jakie mamy powiadomienia i czy warto odblokować telefon czy nie :)
    Do tego przy przychodzących połączeniach nie ma potrzeby otwierania Etui bo można wygodnie odebrać połączenie z pozycji zamkniętej.
    Wg mnie to etui zaoszczędza całkiem sporo baterii przez to, że nie często nie wybudzamy cały ekran tylko jego małą część i to jeszcze nie w pełnej rozdzielczości i gamie kolorów.
    Jedyne co mnie martwi to, że gdy telefon mi upadnie klapka się otworzy i telefon upadnie ekranem skierowany do ziemie, a boczne uchwyty są niższe niż ekran więc w tej pozycji pierwszy kontakt ma ekran, jednak to trzeba mieć totalnego pecha by telefon tak upadł

20190909_132008.jpg

20190909_132020.jpg

20190909_132043.jpg

20190909_132055.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyszła do mnie tydzień temu obudowa nillkina niebieska pic rel niżej. Telefon znacznie lepiej się prezentuje niż w spigenie liquid air, w końcu widać jak mocno bezramkowy jest ten telefon. Ochrona znacznie gorsza, jest też dość śliski. spodziewałem się, że będzie bardziej gumowaty a jest to zwykły plastik. ogólnie polecam do codziennego użytku, na imprezy jednak ubieram spigena  😀

800-800x800.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiony 3mk CLEAR CASE, daje radę 30be48c2622b6706f7ac962cadfe6a7e.jpga93b0dc02f4d8d5f5c3f36445b33e8c3.jpg966c5754a7f9c336b6680b8e91c936b9.jpgaef30ca1baae9bc5add6951896f5a58b.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    quba102

Do tej pory używałem Spigen Thin Fit. Było idealne, poprawiało chwyt, miało odsłonięte przyciski tak jak lubię i było bardzo minimalistyczne, nie pogrubiało telefonu zbytnio.
    Niestety jak się okazało, totalnie zmasakrowało mojego S8+, wyglądał jakby go ktoś przeciągnął po chodniku. Jak tylko wszedł pod etui piasek, twardy plastik, bezlitośnie orał lakier i alu z ramki telefonu. Teraz na prawdę nie wiem co wybrać, bo będzie równie minimalistyczne i praktyczne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

ja miałem coś w stylu thin fita w s8 i nie miałem żadnych problemów z piaskiem, ten nillkin co kupiłem to też praktycznie taki thin fit tylko w kolorze (w dotyku może bardizej tandetny chociaż za te same pieniądze 🤷‍♂️)

Edytowane przez zoliborzyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Placeks

A polaze ktos jakis przezroczysty case dla koloru aura glow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Ja ostatecznie wziałem Liquid Air od Spigena i jestem bardzo zadowolony. Minimalnie mniejsze od Rugger Armor, spasowanie 100%, chwyt pewny, wyglada swietnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A polaze ktos jakis przezroczysty case dla koloru aura glow?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jassper

@Placeks

Spigen liquid crystal. Bardzo zadowolony jestem...

893227732ba37bff96193fdfee0d4f5e.jpg
    b2a2f9777667ab1131f7775adde8e532.jpg
    f9e2f7ed25819b14c93c70be34932f95.jpg

dcbfe5541ba4c055e219222887965980.jpg

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi