Skocz do zawartości
MichaelloEs

Samsung Galaxy Note 10+. Etui/cover

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik1993
    Również polecam, jestem nowym użytkownikiem Note 10+. Przy zakupie zastanawiałem się jakie etui wybrać. Padło na oryginalny case od Samsunga - leży świetnie, jest stosunkowo miękki, sprawia wrażenie, że nie powinno powodować rys na telefonie, dodatkowo przylega bardzo dobrze, więc daje też nadzieję, że brud nie będzie się za bardzo pod nim gromadził.
    Co najważniejsze, samo etui nie pogrubia za bardzo telefonu i nie zmienia jego wyglądu, co w moim odczuciu jest bardzo na plus.

Jest świetne tylko rozlatuje się w oczach i często dolne narożniki się zsuwają ... Na alli są po 13zl wygląda jak ori trzeba spróbować zamówić, ponieważ te oryginalne nie są warte 50-70pln

Tapnięte z note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi Drodzy , w poszukiwaniu etui , które jak najmniej "pogrubia" telefon , przećwiczyłem wiele modeli ( jeśli nie wszystkie , opisywane w tym wątku ) … i będąc na skraju obłędu ? , udało mi się porównać - w jednym z punktów sprzedaży - sporo modeli , spełniających ów wymóg . Wybrałem Nillkin-a Nature . Równie cienki jak Puro 0.3 Nude , lepiej wykonany ,super przezroczysty , stosunkowo pewny "chwyt" ( jak to u Nillkin-a mocno zmatowione / szorstkie boki ) , nie zachodzi na boczne zagięcia ekranu , daje fajny efekt jakby "srebrnych/tytanowych" boków telefonu .

Wady - oczywista - są : "palcuje" się - niestety , w moim odczuciu jest nieco zbyt miękki , górna i dolna część - dość znacznie wystaje ponad krawędź wyświetlacza ( choć dla Wielu to zaletą będzie ) . Zasłonięte przyciski przez ów case , niestety nie działają tak efektywnie jak bez niego , choć można się przyzwyczaić .

Jest także , bardzo subtelnie umiejscowione miejsce ( mimo "cienkości" ) , do podpięcia/przewleczenia - cienkiego "sznurka" np. od smyczy , dla Tych , którzy wolą trzymać telefon na "uwięzi" . 

Jeśli szukacie cieniutkiego etui , za niewielkie pieniądze ( zapłaciłem 3 dychy ? ) , to zdecydowanie polecam .

PS. Za parę miesięcy , pewnie pożółknie jak palce starego palacza .?

Pozdrowienia Uprzejme .

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1
    Napisano (edytowane)

Kiedyś używałem pancernych etui (ktoś pamięta Ballistic MAxx ;) ).

Używam od kilku miesięcy na Note 9 ale na 10+ pewnie spisze się podobnie:

https://allegro.pl/oferta/spigen-liquid-crystal-etui-case-galaxy-note-10-8456903831

Nie jest tak cienkie jak Nillkin Nature ale nie palcuje się i ogólnie zapewnia pewny chwyt.

Na razie żadnych zmian typy żółknięcie nie zauważyłem.

Generalnie polecam firmę Spigen ( same etui Made in Korea).

Edytowane przez GRIZZLY1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tgb

@Marcin2593@MichaelloEs Z tym oczkiem na smyczkę radzę uważać. W Ringke porysowało mi ramkę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rabbit

@Marcin2593 I to jest konkretna opinia! Jak nie lubię etui, tak sobie zamówiłem i jadę po południu odebrać ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi @Rabbit  , dzięki za pozytywny odbiór . Podobnie jak Ty - unikam etui , telefony są zbyt ładne , aby je zasłaniać . 

Jednak w pewnych sytuacjach , intuicja ( nie rozsądek ? ) , podpowiada mi aby jednak "coś" subtelnego na niego "włożyć" .

Drogi @tgb , wielce Dziękuję za cenną uwagę . Napisałem o tym szczególe , jako o swoistej ciekawostce . Myślę także , iż trzymając tylko za sam "sznurek"

telefon mógłby wysunąć się z etui .

Pozdrowienia Uprzejme - Marcin .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lycone

Zamówiłem Spigen Thin Fit. Miałem go w S9+ i jest t9 najlepsze możliwe etui. Bardzo cienkie, eleganckie i matowe. Miałem też Ringke Slim i było praktycznie identyczne, ale nie ma takiego modelu do N10+. Każde inne jakie testowałem to totalna lipa, lacznie z wszystkimi przezroczystymi hovnami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bmelon
    A ja w końcu odebrałem swojego notesa wraz z niebieskim skurzanym etui. Wygląda lepiej i robi większe wrażenie niż alkantara w Note8.
    20190923_173037.thumb.jpg.42ff1611d05b847a2e8e3059ca0b2dfb.jpg20190923_173023.thumb.jpg.1668f671c01cf120f282a77932a17d85.jpg
    Jak w tym etui robić zdjęcia?

dodana zawartość

Witam
    Użytkuje od przeszło 2ch tygodni Samsung Clear View Cover kolor niebieski i póki co jestem z niego bardzo zadowolony.
    Bardzo estetyczne Etui, fajnie się prezentuje z niebieskim rysikiem
    Nie przeszkadza mi, że Euti nie posiada po zamknięciu AOD bo wystarczy tylko lekko podnieść na 1-2cm Etui i już widzimy czy i jakie mamy powiadomienia i czy warto odblokować telefon czy nie
    Do tego przy przychodzących połączeniach nie ma potrzeby otwierania Etui bo można wygodnie odebrać połączenie z pozycji zamkniętej.
    Wg mnie to etui zaoszczędza całkiem sporo baterii przez to, że nie często nie wybudzamy cały ekran tylko jego małą część i to jeszcze nie w pełnej rozdzielczości i gamie kolorów.
    Jedyne co mnie martwi to, że gdy telefon mi upadnie klapka się otworzy i telefon upadnie ekranem skierowany do ziemie, a boczne uchwyty są niższe niż ekran więc w tej pozycji pierwszy kontakt ma ekran, jednak to trzeba mieć totalnego pecha by telefon tak upadł

20190909_132008.thumb.jpg.f1f2fcf9c3b57874ee1c1a0031bb341a.jpg
    20190909_132020.thumb.jpg.be3ccfb599d0b4bc4c121505b1027779.jpg
    20190909_132043.thumb.jpg.15b0c46e8dd7188c45cade3b18870897.jpg
    20190909_132055.thumb.jpg.5f773e96f98d9bcfb5e42ae8119dab71.jpg
    Jak w nim robić zdjęcia? Zastanawiam się właśnie nad podobnym, ale często używam aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

@Bmelon no ciężko się robi fotografie mając etui z klapka, ja mam Led view i bardzo szybko wrzuciłem je do szafki :) lubię też często pograć w cod i wtedy również źle trzyma się smartphone.

Tapnięte z note 10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bmelon
    @Bmelon no ciężko się robi fotografie mając etui z klapka, ja mam Led view i bardzo szybko wrzuciłem je do szafki default_smile.png lubię też często pograć w cod i wtedy również źle trzyma się smartphone.

Tapnięte z note 10+

Jaki masz pokrowiec? Chyba muszę kupić jakiś bardziej pancerny, bo jeżdżę na rowerze i czasami zdarzy się wypaść telefonowi z kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi