Skocz do zawartości
KAMIKAADZE

Samsung Galaxy Note 10+ - ładowarka sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłeś ta ładowarkę? Ja właśnie dzis na alli zamówiłem razem z kablami qc default_smile.png

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Dla 5 minut szybciej ma sens?, jakby była w zestawie, a powinna być, to bym korzystał.

Tak nie ma sensu inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Dla 5 minut szybciej ma sens?, jakby była w zestawie, a powinna być, to bym korzystał. Tak nie ma sensu inwestować.

Ja zamówiłem bo potrzebowałem parę przewodów a zarazem ladowakre na minimim 2 x usb i oczywiście druga ładowarkę by w pracy szybko podladowac smartphone dlatego ciekaw jestem czy to rozwiązanie jest cos warte :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

Ja jakiś czas temu kupiłem 48 watową ładowarkę firmy Adata z 5 portami w tym jeden Quick charge i jeden usb-c Power Delivery 3A i niezależnie do którego portu podłączę telefon ładuje się wolniej niż na starej 15 watowej ładowarce od Note8 więc nie polecam ładowarek tej firmy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff

Ma ktoś jakieś namiary gdzie można kupić oryginalną ładowarkę Samsunga, chodzi mi o tą indukcyjną 45W. Wszędzie szukałem i nigdzie nie ma dostępnej nawet w Samsung Brand Store pustki, chyba przez te święta ludki wszystko wykupili. Zależy mi jak coś na kol. białym. Jak nie kupię teraz to trudno zaczekam i kupię pewnie dopiero po nowym roku jak przyjdą nowe dostawy.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vps

@maxoff  Aukcja sklep-pancernik 8578531415

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff

vps - ale nie zrozumieliśmy się do końca, szukam indukcyjnej (bezprzewodowej), a nie USB po kablu. Dla 5-6 min szybszego ładowania szkoda by mi było wydawać na nią kasę, a bezprzewodową chce po prostu dla wygody by wieczorem jak już ciemno w pokoju nie szukać kabla i nie męczyć się z włożeniem go po omacku do gniazda USB. Na indukcyjną położę tylko fona i po sprawie. 

Edytowane przez maxoff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vps

@maxoff Samsung nie ma indukcji 45W jak napisałeś. Jest ładowarka indukcyjna 15W z ładowarką 25W EP-N5200. Aukcja 8523036320. 

Samsung ładowarka indukcyjna 15W.jpg

Edytowane przez vps
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff

vps- no rzeczywiście coś mi sie pomyliło, faktycznie nie ma bezprzewodowych 45W. A powiedz orientujesz sie może na tej co piszesz jak długo trwa ładowanie N10+ ? A można do nie podłączyć ew. mocniejszą ładowarkę (np. tą z zestawu z telefonem) i będzie wtedy szybkie ładowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vps

@maxoff Chyba nawet w tym temacie było wyjaśnione różnica ładowania pomiędzy ładowarką 25W a 45W było to kilka minut różnicy i nie warto dodatkowo zakupić ładowarki 45W. Mam ładowarkę indukcyjną 15W. 

25W standard - 42%-100% = 2h33min 

25W szybkie -42%-100% = 1h10min

Edytowane przez vps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxoff

@up - nie no ja pisałem wcześniej że mi także zakup ładowarki 45W dla samych kilku minut się nie opłaca. Chciałem kupić indukcyjną by nie trzeba było wieczorem po ciemku i po omacku wkładać kabla do gniazda. Ale warunkiem zakupu indukcji miało też być szybkie ładowanie. Z tego co mówisz to jak zakupie indukcyjną i podłącze swoją ładowarkę sieciową, tą z kompletu 25W to też naładuje mi szybko fona - tak ?

Edytowane przez maxoff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi