Skocz do zawartości
wlamek

Samsung Galaxy Note 10+. Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

No jest lepiej fakt76b0dbb99ee6f561cc4870ff80b5a47e.jpg

Wytapane z Samsung Galaxy Note 10+

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feber

Generalnie dość dziwnie wychodzą zdjęcia jak są jakieś źródła światła. Taka łuna wokół okna się tworzy. Jak się ręcznie zmniejszy jasność to jest ok.

20190922_110859.jpg

Edytowane przez feber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Piękny pies i kot

Poza tym, moim zdaniem, ważniejsze jest ujęcie niż aparat.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@feber  To jest szczególna sytuacja. Obiektyw otrzymuje potężną "kontrę świetlną" i nawet profesjonalny aparat miałby z tym trudności. 

----------------------------------------------------------------------------------------

@KAMIKAADZE @garyfisherka Pupile ładnie pozują, przemyślany kadr i ładne zwierzęta. Kot jest robiony w gorszych warunkach oświetleniowych, ale nadrabia wdziękiem. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Generalnie dość dziwnie wychodzą zdjęcia jak są jakieś źródła światła. Taka łuna wokół okna się tworzy. Jak się ręcznie zmniejszy jasność to jest ok.
    20190922_110859.thumb.jpg.b870f98b6de95df8a04e21e7c45e2ccd.jpg
    Spróbuj też wyłączyć hdr.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam podobnie jak wyzej na foto.ale to chyba norma....w N8 tak mialem, zona w s10+ tak ma... chyba norma?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Jak możecie pisać, że zdjęcie z psem jest dobre, skoro centralnie w kadrze (między uszami i za psem przy nodze leżaka) jest zgubiona GO?

Akurat live focus jako tryb portretowy działa w Samsungach średnio i często nie radzi sobie z dobrym odcinaniem pierwszego planu, tak jak powyżej właśnie.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa aktualizacja aparatu w Galaxy store. Nie wiem co nowego ale po odpaleniu przed chwilą od razu zalecało mi tryb nocny do fotki i ten tryb inteligentny też przedstawia się w tryb nocny a nie pamiętam żeby tak robił ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niestety, samungi nie robia dobrych zdjec, strasznie gubia szczegoly jak tylko mniej swiatla, w s11 moze sie to troche zmieni bo maja nowe matryce dac z wieksza liczzba pixeli, przesiadlem sie na note 10+ z huawei p30 pro i niestety note nawet w polowie nie dorownuje do huaweia, ale jak dla mnie lepsza ma jakosc muzyki na sluchawkach i wiekszy ekran 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak możecie pisać, że zdjęcie z psem jest dobre, skoro centralnie w kadrze (między uszami i za psem przy nodze leżaka) jest zgubiona GO?
    Akurat live focus jako tryb portretowy działa w Samsungach średnio i często nie radzi sobie z dobrym odcinaniem pierwszego planu, tak jak powyżej właśnie.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Zwykłe pstryki. Kadr i kompozycja żadna. W ogóle dziwi mnie ekscytacja i podniecanie się aparatami w telefonach. Samsung, iphone, Huawei...wszystkie robią super zdjęcia do czasu oglądania ich na większym ekranie.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi