Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35
    Napisano (edytowane)

Note10+..., sądziłem, że będę odbierał go jako jeden z pierwszych, a tu niemiła niespodzianka. Wczoraj dyżurowałem cały dzień bez ruchu, bo otrzymałem wiadomość o wizycie kuriera. Nigdy nie byłem entuzjastą firm kurierskich, bo zawsze miałem z nimi jakieś kłopoty. Czekałem do osiemnastej, następnie  telefonuję do DPD z pytaniem o kuriera i dowiaduje się, że był on już u mnie, jednak nikogo nie zastał w domu. Tłumaczę, że to nie jest możliwe, ponieważ cały dzień oczekuję na dostawę. Nieważne..., w końcu zadeklarowałem, że sam pojadę i odbiorę paczkę. "Niestety zaraz zamykamy" - padła spokojna odpowiedź. "Paczka do odebrania jutro ( czyli w sobotę ) do 15.00". O trzynastej jestem w siedzibie firmy, żądam wydania paczki. Pracownik zginął w czeluści magazynu w celu odszukania przesyłki. Czekam 10 minut, 20 minut, w końcu po pół godzinie zjawia się ponownie i z dużym spokojem wyjaśnia - "Paczka została odesłana do nadawcy"... Lubię mieć kontakt z zaangażowanymi w pracę i kompetentnymi ludźmi. 

Edytowane przez Artur35
    • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jassper

@Artur35 nie chcę być czarnowidzem, ale Twoim Note 10 to się może teraz bawić kurier. Albo pracownik przeładowni...

Miałem tak z S8 dwa lata temu... telefon się nigdy nie odnalazł... Też DPD, ale brytyjska...

Co do konwersji pisma ręcznego to się dziwię że to nowość jest... Bym raczej zgadywał że to funkcja od lat dostępna...

To mój pierwszy Note....

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś z Was zamawiał 512gb i zrezygnował z zakupu?:-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 minut temu, Artur35 napisał:

Czekałem do osiemnastej, następnie  telefonuję do DPD z pytaniem o kuriera i dowiaduje się, że był on już u mnie, jednak nikogo nie zastał w domu.

To chyba jedyna firma kurierska, której unikam jak ognia. Z każdą miałem przeboje ale z nimi mam za każdym razem. Nigdy nie dostałem paczki za ich pośrednictwem na czas. Zawsze przy pierwszym doręczeniu jest jakaś informacja z czapy w stylu firma zamknięta, nie zastano nikogo, itp. chociaż jestem non-stop dostępny pod danym adresem. Na Twoim miejscu olałbym ich i cisnął sprzedawcę. Bo jeżeli po jednej próbie doręczenia paczka rzekomo wraca do nadawcy to znaczy że u Ciebie oddział niezłe wałki kręci. Ja się cieszę że wziąłem od Samsunga bezpośrednio, Note był w paczkomacie zaraz po północy.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jest też I mój jednak dobrze było wybrać odbiór w placówce zamiast kuriera

Spoiler

9d4c5c76cd232104d6490e805a28815a.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zoliborzyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Hmmm, zostało 10% baterii i mam 5h40 min na ekranie. Praktycznie cały czas na WiFi. W takim samym użytkowaniu na S10+ dochodziłem do 8h z kawałkiem. Na LTE będzie dramat jak pójdę do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

A co można powiedzieć po 1 dniu, naładuj baterię że 2 , 3 razy i dopiero zobacz jak ci trzyma

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

dodana zawartość

Fajne to, ciekawe czy N9 dostanie w aktualizacji taką możliwość ??? 

Note 9 cały czas to ma

,

Wysłane z telefonu SM-N960F

f99b49e3551b2afd56dc4884cdf0bab7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@KrzakalD Trudno odmówić Ci racji. Mam podobne doświadczenia z DPD. Podjąłem już decyzję o innej formie dostarczenia przesyłki. 

Czytam, że niektórzy z Panów niepokoją się baterią Note10+. Na wnioski jeszcze trochę za wcześnie po pierwszym dniu użytkowania, tym bardziej, że są to inteligentne ogniwa, które "uczą się" podziału energii. Z reguły po około ośmiu - dziesięciu cyklach ładowania, mamy do czynienia z obiektywnym odczytem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    57 minut temu, KaleidGalaxy napisał:

Co do braków zachwytów - dla mnie to naprawdę spory przeskok z N8.

N8 to była chyba jakaś zapchajdziura po N7. Dla mnie był nijaki, ale N9 już zrobił na mnie efekt WoW  ... to Ci się nie dziwę ;)  mam nadzieje, że zakup trafiony i jak już pijaku wytrzeźwiejesz, to coś sklecisz na forum ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi