Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoLiNiO

To już było 2 ładowanie od 8% do 100%. Więc nie czarujcie się. Pójdzie w górę o kilka minut i koniec. S10+ i OP 7 Pro robiły od 1 ładowania czasy dużo lepsze. Nie ma się co oszukiwać.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

to mój pierwszy note i ojj, wyciąganie rysika dla leworęcznego to dopiero gimnastyka :D trzeba będzie sie przyzwyczaić do tego, ciekawe czy przez to mniej go będę używać. ogólnie bardzo dobrze, że wziąłem wersję z plusem, jednak nie jest taka nieporęczna w używaniu. pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, na plus także kejs od spigena, bardzo dobrze leży, nic nie fruwa. no i na plus dla mnie przycisk power z lewej :D  i kolejny plus to szybkie odblokowywanie twarzą

zaraz stestuję dexa na maku

Edytowane przez zoliborzyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    1 minutę temu, Artur35 napisał:

Czytam, że niektórzy z Panów niepokoją się baterią Note10+. Na wnioski jeszcze trochę za wcześnie po pierwszym dniu użytkowania, tym bardziej, że są to inteligentne ogniwa, które "uczą się" podziału energii. Z reguły po około ośmiu - dziesięciu cyklach ładowania, mamy do czynienia z obiektywnym odczytem. 

Tak ... zgadzam się  z Tobą, ale nie liczcie na cuda, bo Samsung nigdy nie był liderem w zarządzaniu baterią ... Jeśli zachowają to co było w SGS10+, to będzie dobrze,nie świetnie, a dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

4 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

To już było 2 ładowanie od 8% do 100%. Więc nie czarujcie się. Pójdzie w górę o kilka minut i koniec. S10+ i OP 7 Pro robiły od 1 ładowania czasy dużo lepsze. Nie ma się co oszukiwać.

To nie jest jednoznaczne. U mnie, po pierwszych ładowaniach Note5, wypadał niepokojąco słabo, a w efekcie bateria jego najdłużej zachowywała swoją żywotność. Natomiast N8, zapowiadał się doskonale, a okazał się najsłabszy z całej serii Note. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Inteligentne ogniwa... Tak, bo one rozumieją gdzie dają prąd i jak go rozdzielić aby mniej zużyć. Samsung to jednak ma dobrych marketingowców

Wiem, że system się tego uczy. W s10 i OP też się uczył. Ale tam trzymało dłużej i tyle.

Ja liczyłem, że dostanę przy 7nm i większej baterii co najmniej godzinę dłużej. A nie prawie 2 mniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest też I mój jednak dobrze było wybrać odbiór w placówce zamiast kuriera

Spoiler

9d4c5c76cd232104d6490e805a28815a.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jaki kolor i etui? Spigena?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

co do ekranu, to wydaje mi się, że S8 ma bielszą biel i rzeczy bardziej wydają się wyskakiwać z ekranu oraz chyba s8 jest ciut jaśniejszy? jasność na max na obu + te same ustawienia (żywe kolory)

^up etui spigen liquid air czarny, w drodze jeszcze jest nillkin frosted niebieski

Edytowane przez zoliborzyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777
    3 godziny temu, Camulos napisał:

no i niespodzianka,

Smartfon SAMSUNG N975F Galaxy Note 10+ 512GB Aura Glow

jest obecnie niedostępny u żadnego z dostępnych dystrybutorów,
    oczekiwanie na dostawę :( 

Ja zamawiałem 18 sierpnia wersję 512 i dla mnie zabrakło. Czekam dalej. Sklep nie wie kiedy będzie kolejna dostawa. MediaExpert zaoferował mi kod rabatowy na 300 zł, ze względu na opóźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)

@PiPoLiNiO

Po pierwszym dniu intensywnej zabawy z telefonem, wyciągasz wnioski co do baterii? Sądziłem, że jesteś doświadczonym użytkownikiem urządzeń mobilnych...

Edytowane przez Artur35
    • Piwko! 1
    • Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO
    Po pierwszym dniu intensywnej zabawy z telefonem, wyciągasz wnioski? Sądziłem, że jesteś doświadczonym użytkownikiem urządzeń mobilnych...
    Czytałeś co napisałem? To było drugie rozładowanie. I używałem go już normalnie. Wszystkie ustawienia zrobiłem wczoraj, dlatego wczoraj mnie nie zdziwiło szybkie zejście baterii. Ale dziś jest dramat i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi