Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

yasiu18
    Ten amator kwaśnych jabłek w tym roku używał kilka miesięcy s9+, s10+ i op7 pro. Masz podobne doświadczenie? Upierałem się przy aptx i to był mój błąd bo zapomniałem kompletnie, że jego podstawowa wersja jest wszędzie. A w przypadku Orange napisałem "chyba".
    Ale koledzy faktycznie mają rację. Najpierw się upierasz przy czymś, co jest nieprawdą (każdy może się mylić, ale trochę kultury jednak), naskakując na innych forumowiczów, a teraz jeszcze wywód, znowu odpowiadając gburowato, jakie to masz doświadczenia z telefonami, a nie wiesz, że bateria potrzebuje nawet do 10 ładowań, żeby zaczęła pracować jak należy. Widać masz jakieś kompleksy, a i twoje doświadczenie z telefonami kończy się na zainstalowaniu fb i insta. Takie wnioski po twoich postach.
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Skoro w innych telefonach skok między 1-2 ładowaniem, a 10 wynosi zwykle koło 30 minut, to na co mam liczyć? Że z 5.5h zrobi się 9h aby było lepiej niż w s10+?

Ja po prostu nie mam problemu z podaniem wad czegoś na co wydałem pieniądze. Niestety większość ludzi jak wyda kasę, to zachwala to coś pod niebiosa, mimo, że rzeczywistość jest całkiem inna

Właśnie naładowałem 3 raz. We wtorek zwracam telefon, więc może do 5 dobije. I nie sądzę abym zbliżył się do 7h.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Panowie. Czy ten LGBT kolor czy inaczej genders ... jest faktycznie srebrne lustro ? Chyba jutro pojadę sam zobaczyć, bo w Kędzierzynie  nie ma. Sprawdzam email i tam się okazuje że nie usunąłem zamówienia z Media Expert. Jednak zabrakło dla mnie sztuki. Dostanę jakiś kod rabatowy i już się sytuacja robi trochę lepsza cenowo o 300zł. Tylko ten kolor ...??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Bawiłem się nim w Media. Jest srebrny. Możesz się przeglądać jak w lusterku.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76
    Nadal Samsung nie ogarnia przywracania kopii. Przed sprzedażą Notesa 8 zrobiłem między innymi kopię Katalogu i oczywiście po przywróceniu nie ma 3/4 zdjęć. Niewielka strata, ale do skuteczności iOS nadal daleko

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam. U mnie spis połączeń stanął na 23 lipca, aplikacje niby się przeniosły ale foldery już nie. Nie wiem jak w Apple, ale w Huawei podczas przywracania kopii robi się dokładny klon poprzedniego telefonu, łącznie z tapetami. Samsung mógłby się w końcu tego nauczyć, zwłaszcza że ma od kogo.

Wysłane z X-ej generacji Note'sa ...

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Nie jestem pewny czy tego właśnie chce ... lustra 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Łapał strasznie odciski, więc lustrem jest tylko chwilę zwykle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tj na wcześniejsze wersji Note'a mozna sprobwac folie 3mk mat... wredy palców brak;-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Jeśli chodzi o kopie Samsunga to oni jakieś zmiany wprowadzali w regulaminie. Chyba aplikacja była lepsza ... no ale potrzeba drugiego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

u mnie przywracanie poszło całkiem gładko, wszystkie ustawienia, pulpit aplikacje się przeniosły jednak np zapisane stany do gier już nie. też troche lipa no ale zawsze ręcznie można to zrobić.

edit: lol jednak nie moge sejwów bez roota skopiować ?

dodatkowo ciekawe, że ładowara od maka (61W) ładuje wolniej niż ta 25W z zestawu. miałem 59% i po podpięciu tej samsungowej czas ładowania skrócił się o 10min do 44minut

Edytowane przez zoliborzyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi