Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoLiNiO

Jakość rozmów u Samsunga to jest jednak klasa od wielu lat. Żadnych szumów, trzasków, krystalicznie czysty głos. No i bezproblemowa obsługa Volte. OP jest lata świetlne z tyłu w tym aspekcie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Jeszcze Trzeba wziąść poprawkę że z każdym kolejnym cyklem kondycja baterii spada i skoro teraz jest bez szału to po roku n10+ będzie przyklejony do powerbanka, po premierze n8 ludzie robili po 6-7h sot ja robiłem max 4.5h. Po nieco ponad roku z 4.5h sot zrobilo się 2.5-3h realnego sot.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzedniej s8 miałem włączony dodatkowy pasek nawigacji z boku ekranu, nigdzie nie mogę tego znaleźć w ustawieniach jak to włączyć. Wie ktoś gdzie to się schowało?
    I jeszcze fajnie, że jest możliwość całkowicie ukrycia paska nawigacji w przypadku wybrania wersji z gestami

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daron

I jeszcze fajnie, że jest możliwość całkowicie ukrycia paska nawigacji w przypadku wybrania wersji z gestami

To akurat nie zasługa Samsunga...

Wysłane z pierwszego na forum Mate 20x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huh, faktycznie w s8 też była taka opcja.. Nie pamiętam żeby wcześniej była. I znalazłem rozwiązanie na ten pasek, musiałem dograć goodlock i tam do ogarnięcia jest one hand operations+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Cóż, 4 pełne ładowania za mną. Jedyne co mogę zrobić to pozdrowić forumowych znawców którzy nie mają Note, a jednak próbują wszystkim wmówić, że bateria się ułoży, uformuje lub Bóg wie co jeszcze i dostanie kopa kilku godzin SOT

Jeśli ktoś ma S10+ i zastanawia się nad zmianą z powodu baterii, to niech sobie daruje. Szkoda kasy. Przy bardzo delikatnym użytkowaniu, trybie nocnym i ekranie na 50% jasności, powinno się dać uzyskać niecałe 7h SOT na WiFi.

Tyle że s10+ robił w takim użytkowaniu ponad 8.5h

Ogólnie nie bardzo rozumiem skąd się bierze ta rozbieżność. Ekran jest trochę większy, fakt, ale Note ma większą baterię i procek 7nm. Więc powinno być lepiej, a nie gorzej...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety nadal czekam na swojego note ☹️ Jestem po rozmowie z xkom i okazuje się że wyprzedali wszystkie egzemplarze. Nie mają ani jednej wolnej sztuki. Czuję niesmak bo zamówiłem zaraz po premierze, telefon miał od nich wyjść w piątek a w poniedziałek być u mnie. Niestety miałem zero informacji więc dziś skontaktowałem się z nimi i niestety kiepskie wieści dostałem. Nie wiedzą kiedy będzie następna dostawa. Masakra jakaś ☹️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Nie bierzesz pod uwagę tego, że telefon miał dopiero premierę, więc może cierpieć na wiele problemów związanych z softem. Podobnie było właśnie z s10, gdzie po premierze bardzo często występował drain baterii, co zostało poprawione z jakąś aktualizacją. Nie mówię, że tu będzie tak samo, ale jeśli bateria jest większa i ekran podobny, to coś może być nie tak. Może na xda będą coś pisać.

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Nie szalejcie, na pewno się poprawi za sprawą aktualizacji tak jak mówi też przedmówca.

Do tej pory nic się nie zmieniło i początki zawsze są jakie są, choć wiadomo że od razu powinno być jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6.4 cala a 6.8 rożnica... w baterii 200 mAh.. no niewiem na jakiej zasadzie ktoś mysli ze bedzie lepiej niz w S10+ :-)
    Tak przy okazji: sprawdzal ktos na phone info.... info nt baterii? Mi wyskoczyla zywotnosc baterii 41% haha.. jakiś bug

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi