Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś luzy rysika kiedy jest w środku? Coś lata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Minimalnie jak ruszasz końcówkę palcem. Ale to tyle co nic.

dodana zawartość

Tak jak mówiłem. 7h można dobić. Wszystkie tryby oszczędzania wyłączone. Ustawiona najwyższa wydajność. 45 min LTE, reszta WiFi. Ogólnie cały wynik skoczył, bo oglądałem film w wannie, a Netflix nie bierze za dużo.

Ktoś wyżej pisał, że dla niego 7h to i tak spoko. Może i spoko. Ale problem cały w tym, że po prostu S10+ miał ponad godzinę więcej i tyle Myślę, że realny wynik na LTE będzie 4, może 4.5h.

I nie ma się co spinać Panowie. Ja też bym bardzo chciał aby trzymał koło 9-10 godzin 3 dni bardzo intensywnego używania pozwoliły mu się ułożyć i jedynie nowy soft może tu coś jeszcze polepszyć... albo pogorszyć. b3be2a60fc70da0b5ed27fd81db4da25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jassper

Quick Measure dzisiaj się trochę bawiłem. Depth sensor daje radę...

Dużo bardziej przydatne niż pulsometr który na S9+ użyłem raz a na S10+ ani razu...

To samo z mini jack. Przez kilka miesięcy użytkownia S10+ nie użyłem go ani razu...

Do przycisku power po lewej stronie powoli się przyzwyczajam...

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Byłem i widziałem w końcu. Aura daje radę. Czarny trochę taki bez wyrazu, a biały też zbiera palce. 

Ciekawostka... W Brand Store ceny normalne. W Media Markt wersja 256GB 4999zł ... przypadek ??? Także czekam na info kiedy przyjdzie i chyba wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@nuanda

8 minut temu, nuanda napisał:

W Media Markt wersja 256GB 4999zł ... przypadek ???

gdzie taka cena??

https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-samsung-galaxy-note-10-aura-glow-sm-n975fzsdxeo-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda
    Napisano (edytowane)

W sklepie stacjonarnym. 

dodana zawartość

Maja takie elektroniczne wyświetlacze cen ... Może ktoś coś źle wprowadził. Pytałem w Brand Store i sprzedawca nie wiedział dlaczego oni podnieśli cenę i wiedział o tej sytuacji. 

Edytowane przez nuanda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Minimalnie jak ruszasz końcówkę palcem. Ale to tyle co nic.

dodana zawartość

Tak jak mówiłem. 7h można dobić. Wszystkie tryby oszczędzania wyłączone. Ustawiona najwyższa wydajność. 45 min LTE, reszta WiFi. Ogólnie cały wynik skoczył, bo oglądałem film w wannie, a Netflix nie bierze za dużo.

Ktoś wyżej pisał, że dla niego 7h to i tak spoko. Może i spoko. Ale problem cały w tym, że po prostu S10+ miał ponad godzinę więcej i tyle emoji3.png Myślę, że realny wynik na LTE będzie 4, może 4.5h.

I nie ma się co spinać Panowie. Ja też bym bardzo chciał aby trzymał koło 9-10 godzinemoji3.pngemoji3.png 3 dni bardzo intensywnego używania pozwoliły mu się ułożyć i jedynie nowy soft może tu coś jeszcze polepszyć... albo pogorszyć. b3be2a60fc70da0b5ed27fd81db4da25.jpg

Jaki telefon wg Ciebie działa najlepiej pod względem wydajności jak i baterii na obecna chwile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Z tych które używałem minimum miesiąc to S10+, potem OP 7 Pro. Aczkolwiek Note ma podobny wynik do OP na baterii. Ale całokształtem Notes wygrywa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak notes ? najbardziej kusi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Tak jak napisałem koledze wyżej na priv, jutro przełączę się na LTE i zobaczę jaki będzie wynik. W sumie wtedy też sam podejmę decyzję czy odsyłać swojego czy zostawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi