Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Panowie, otóż w UK taka sama lipa z dostępnością. Zamówiłem 2 dni temu w Vodafone w wersji aura glow i tego samego dnia dostałem odpowiedź, że okres oczekiwania to od tygodnia do dwóch. Wersja black to samo. Uważacie, że przyczyną jest duża liczba zamówień, czy jakiś poślizg  producenta ? 

Edytowane przez tmkjawor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Nie jest wykluczone, że popyt przerósł oczekiwania, tak to interpretuje Samsung. Jest również druga ścieżka wyjaśnień tego faktu. Z doniesień wynika, że trwa konflikt pomiędzy partnerami (Korea Południowa vs Japonia). Japończycy blokują dostawy komponentów do niektórych układów Note10+. Może to doprowadzić do podwyższenia cen nowego Note na wszystkich rynkach. Ja jestem jednak sceptykiem tej teorii. Amerykanie, nie pozwolą na przepychanki sojuszników. Co innego Huawei. Chińczycy to inny obóz. Tu jest wszystko dozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że swój telefon z T-moblie dostanę wcześniej. Pierwotnie mieli dostać w piątek dostali we wtorek. Bardzo szybko się jednak rozszedł i już na magazynie nie ma. Wygląda więc na to że miałem troche szczęścia. Coś jednak chyba jest na rzeczy z popytem

Mam jednak prośbę. Doradźcie mi jakie etui i szkło do niego kupić. Niestety mam złe doświadczenia z mate 10pro. Tutaj po upadku na róg telefonu powstały pęknięcia na pleckach. (wyświetlacz  nie uległ uszkodzeniu) Na telefonie było założone szkło hartowane a sam telefon był w etui ochronnym.

Jakie zabezpieczenie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777
    7 godzin temu, KAMIKAADZE napisał:

Z odkupem to lipa.

No właśnie ja mam 5 letni tablet, którego nikt już nie kupi ode mnie, a Samsung wycenia go na 62 zł + 400 zł, więc mi się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Prosiłbym o powrót do głównego tematu. :) O promocjach związanych z odkupem oraz dostępnością w sklepach można pisać w oddzielnych wątkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 5 dniach użytkowania 10+ mogę powtórzyć, że dla mnie ten telefon wydaje się być udanym rozwinięciem Note9, którego używałem przez prawie rok. Nie ma rewolucyjnej zmiany, ale jest wyraźna i pozytywną zmiana w porównaniu z poprzednikiem.

Używam intensywnie telefonu i rysika do prac biurowych w terenie i dlatego inne telefony nie wchodzą w grę. Większy ekran jest też na plus, a jakość wyświetlacza jest jedną z najlepszych na rynku.

Bateria pozwala na taki sam lub nawet dłuższy czas pracy niż w Note9. Niemniej jednak cały czas telefony u mnie są doładowywane. W aucie w schowku z indukcją, a w biurze lub w domu często je podpinam pod ładowarkę. W nocy to już na pewno jest ładowany, bo z reguły idę wtedy spać ;)

W aparacie podoba mi się szeroki kąt. Co do głośników to mam wrażenie, że cały telefon trochę wibruje i przenosi dźwięk. Śmieszne, ale jednocześnie ciekawe uczucie, gdy się go trzyma w dłoni.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze zmiany, ale tak jak wspomniałem, dla mnie rysik to podstawa i dlatego inne słuchawki nie wchodzą w grę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie te wibracje dźwięku z tyłu są mocno wyczuwalne, nie przeszkadza to ale skoro na zewnątrz tak wibruje to jak musi być tam w środku.. mam nadzieję że to nie jest zapowiedź jakiegoś BuzzGate i telefony nie będą przez to umierać po miesiącu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem ciekawy co to za wynalazek i czy nie ma wpływu na długotrwałość pracy słuchawki. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że telefony wymieniam co 12 miesięcy to ma to drugorzędne znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr
    Napisano (edytowane)

Te wibracje wynikają z budowy telefonu. Spory górny głośnik jest umieszczony wyraźnie niżej jak to zwykłe bywa (tj. nie tak blisko górnej krawędzi), a między nim a otworami jest utworzona wewnątrz obudowy sporych rozmiarów komora. Widać to na filmie od 8 minuty. 

Edytowane przez rhtr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z ciekawości: wyciągając opakowanie z kablem ładowarki też mieliscie w srodku włozoną przejściówke? :-) W starym N8 wszyatko było ładnie powkładane a tutaj tak rzucili?;-)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi