Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

titus78

Tu nie o to chodzi, uwierz lub nie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sobie nie wspolczuje po to sie zarabia aby wydawać, rownie dobrze mozna wspolczuc osobom ktore kupia jutro bo za 6miesiecy mieli by taniej.

Jednak dwa tygodnie to nie 6 miesięcy.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie dziwi zdziwnie, od długiego czasu firmy typu samsung, apple itp... Tak robią i nagle zdziwnie.

Przecież w dniu premiery było wiadomo ze jak ktos chce kupić taniej to niech poczeka te 2-3 tyg, zawsze tak było i bedzie. A druga sprawa 1k różnicy przy wrzuceniu w koszta to znika w księgowości dlatego nie rozumiem tego. Note 10+ I ip 11pro I juz mamy ładna sume, ktora wrzuca sie w koszta i tyle.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    12 godzin temu, zoliborzyn napisał:

każda wersja :)

image.png.b8f698d0aec6295b597f80a43aa84224.png

Z tym się jeszcze nie spotkałem od czasów Note1; jednak jak widzę promocja  trwała tylko dwa dni. W takiej sytuacji Note11 w przedsprzedaży kupi wąskie grono entuzjastów. Bo przecież zawsze klienci którzy zdecydowali się kupić wchodzące na rynek urządzenie byli premiowani. A w tym roku mieliśmy marny odkup i brak gratisowego ubezpieczenia. Postaram się w następnym roku zignorować przedsprzedaż. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja pierwszy raz nie kupiłem notesika w przedsprzedaży, bo nie było tym razem żadnych gratisów i się cieszę z tych promocji, "pomęczę" się jeszcze kilka miesięcy z N9 i kupię N10 + poniżej 3k... 

Edytowane przez scubadiverek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również udało mi sie dorwać nawet dwa w promocji. Gdyby nie ta promocja męczył bym jeszcze Note8 z rok. 3080 netto to uczciwa cena za taki sprzęt, to powinna być cena w dniu premiery wg mnie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem note 10+ w tej promocji, ale chyba nie jestem w stanie przyzwyczaić sie do tej dziury w ekranie. Normalnie szlag mnie trafia jesli pod spodem jest jakies jasne tło i ta cholerna dziura wychodzi z ekranu. Rozwiazane z wysuwanym aparatem jest o niebo lepsze. Nadal mam oneplus7pro i nie wiem czy przy nim nie zostanę. Druga rzecz to płynność działania w porównaniu do oneplus7pro to jakaś porażka. Za każdym razem otwieranie Facebooka czy tapatalk to 2 sekundy zastanowienia. To ma być flagowa płynność działania? To jest jakis żart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żartem są takie komentarze. Skoro chciałeś wielkiej szybkości to masz 7 pro. Jeśli ktoś chce rysika, świetnej jakości rozmów, funkcjonalności to bierze notesa a nie owczym pędem do sklepu bo promocja jest. Teraz jest w cenie nowego 7 pro 12 GB lub nowego 7t pro. Przy różnicy 1k taki zakup byłby wątpliwy. W tej samej nie ma o czym rozmawiać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziury w ekranie osobiście nie zauważam.
    Natomiast jakość rozmów to jednak była lepsza w N9, dźwięk jest jakby stlumiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest żartem obrażanie kogoś za to, że miał ochotę wyrazić swoje zdanie na forum dyskusyjnym. To, ze kupiłem w promocji czy w jakikolwiek inny sposób niewiele ma do rzeczy. I naprawdę nikt nie musi mi tłumaczyć czego oczekuję od sprzętu na który wydaję moje własne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi