Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Obrażanie? Nie bądź taki delikatny bo ktoś ma inne zdanie niż Ty. Wiedziales chyba co kupujesz? Nie widziałem by notesa reklamowano jako fastest ever, czy fastest more. Coś kosztem czegoś i to oczywiste. Dla mnie przynajmniej.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kupiłem note 10+ w tej promocji, ale chyba nie jestem w stanie przyzwyczaić sie do tej dziury w ekranie. Normalnie szlag mnie trafia jesli pod spodem jest jakies jasne tło i ta cholerna dziura wychodzi z ekranu. Rozwiazane z wysuwanym aparatem jest o niebo lepsze. Nadal mam oneplus7pro i nie wiem czy przy nim nie zostanę. Druga rzecz to płynność działania w porównaniu do oneplus7pro to jakaś porażka. Za każdym razem otwieranie Facebooka czy tapatalk to 2 sekundy zastanowienia. To ma być flagowa płynność działania? To jest jakis żart.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

2 sekundy zastanowienia nie ma nic z płynnością działania tylko szybkością. Po drugie nie można porównywać 90hz do 60hz bo ten pierwszy sztucznie będzie działał płynnie. Wyłącz i płynność będzie tu i tu taka sama.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

No i tapatalk z tym forum kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Przecież oczywistym jest ze OnePlusa kupuje się dla kultury pracy i płynności, a Notes dla wielozadaniowosci. Jedyn i drugi to sprzęt z najwyższej półki, ale przeznaczony dla innego grona osób.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla jasnosci. Miałem wszystkie Noty oprócz 7. Jest to dla mnie ulubiona seria telefonów ever. Niestety nie jest to już taki telefon jak kiedyś, ale to zupełnie inna bajka. Nie jestem, też wcale masochistą szybkości działania. Zawsze smieszyło mnie brandzlowanie tym, że gdzieś telefon gubi klatki i tego typu historie. 90Hz w 7pro nie robi na mnie wielkiego wrażenia. W zasadzie nie widzę nawet tej jakoby masakrycznej różnicy pomiędzy 60 a 90Hz. Ale aplikacja otwierająca się 2 czy 3 sekundy w trakcie których nic się nie dzieje, tak jakbym nic nie nacisnął to już jednak trochę wkurza. Tym bardziej, że z czymś takim się do tej pory nie spotkałem. Może to wina samych aplikacji. Nie wiem. Temat do obserwowania.
    Niestety dziura w ekranie mnie boli strasznie. Unikałem jak ognia notchy, nie miałem żadnego telefonu z tym rozwiązaniem. Wziąłem Note'a bo uwielbiam tą serię. Ale nie wiem czy dam radę żyć z tą dziurą. Jakoś zniosłem zagięte krawędzie, chociaż jest to dla mnie również bezsensowne rozwiązanie, ale dziury mogę nie przeskoczyć.

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to kwestia przyzwyczajenia. Mi jakoś wielce nie przeszkadza ale mam go dopiero od wczoraj więc nie będę też jednoznacznie się określał.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feber

Nie da się ukryć tej dziury wysuwając pasek od góry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z innej beczki. Kiedyś było coś takiego jak Package Disabler. Czy na nowego Notesa jest obecnie działająca wersja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z góry przepraszam za offtopa, ale mam pytanie: wyjąłem z szuflady sprawny aparat Sony DSC W290 https://m.ceneo.pl/13700030
    I ciekaw jestem czy robi on lepsze zdjęcia od N10 i w ogóle wszystkich dzisiejszych telefonów, nawet choć w jakichś określonych warunkach - bo chciałem to zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jest sens.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    truna
    2 minuty temu, BlueBlazer napisał:

I ciekaw jestem czy robi on lepsze zdjęcia od N10

Zrób zdjęcie jednym i drugim i porównaj😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi