Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób zdjęcie jednym i drugim i porównaj
    Nie chce mi się w niedzielę.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z innej beczki. Kiedyś było coś takiego jak Package Disabler. Czy na nowego Notesa jest obecnie działająca wersja?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Interesowałem się tym tematem przed kilkoma dniami. W "sklepie" na chwilę obecną tego nie ma. Co jakiś czas było usuwane przez Google. Podobno można kupić na stronie packagedisabler.com.

Wysłane z mojego SM-N9500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typowy Janusz. "zróbcie za mnie" 
    Ok, zapomniałem dodać, że pytanie skierowane jest do osób, które ogarniają podstawę fotografi i umieją na nie odpowiedzieć. I nie będę się tłumaczyć, dlaczego nie chcę mi się wracać 3 godziny rowerem do domu, żeby tracić koleje pół na porównanie takich zdjęć. A chciałem wiedzieć teraz.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moze ja odpowiem na podstawie swojego doswiadczenia. Note 10 plus robi moim zdaniem kiepskie zdjecia, dlaczego? Bo bardzo malo szczegolowe i tutaj jestem pewny ze twoj aparat zrobi o wiele bardziej szczegolowe zdjecie anizeli note 10 plus.

Sent from my SM-N975W using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rav85

Nowy update 

Screenshot_20190915-161706_Software update.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponarzekałem na Notesa to teraz napiszę co podoba mi sie bardziej niz w op7pro. Bryła Notesa jest fenomenalna. To jest własnie moj typ obudowy. Zaokrąglenia ekranu są bardziej do przyjęcia niż te w op7pro. Dużo mniejsze refleksy. Minimalne zaokraglenia rogów ekranu. Te w op7pro raziły mnie strasznie. Obcinanie tekstu na stronach które przecież nie są przystosowane do takich ekranów biły mnie po oczach. Generalnie od czasu Note'a 8 nakładka Samsunga bardzo mi pasuje wizualnie. Co prawda używam innego zewnętrznego launchera ale to co jest w ustawieniach jest ok. Każdy inny telefon wydaje mi się przy Samsungu trochę cukierkowy. Tu jest wizualnie elegancko i profesjonalnie. Czyli reasumując do strony, ze tak powiem estetycznej Notes jak dla mnie rządzi:)

Gdyby nie ta nieszczęsna dziura w ekranie i zagiete krawędzie to byłby jak dla mnie ideał. Prawie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nowy update 

2042882513_Screenshot_20190915-161706_Softwareupdate.thumb.jpg.d26bf51a424c84e77f709a4b6947a615.jpg
    Stary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)
    7 godzin temu, BlueBlazer napisał:

Z góry przepraszam za offtopa, ale mam pytanie: wyjąłem z szuflady sprawny aparat Sony DSC W290 https://m.ceneo.pl/13700030
    I ciekaw jestem czy robi on lepsze zdjęcia od N10 i w ogóle wszystkich dzisiejszych telefonów, nawet choć w jakichś określonych warunkach - bo chciałem to zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jest sens.

Nie robiłem zdjęć tym aparatem, ale ze specyfikacji wynika, że przynajmniej jakość zapisu video, będzie wyraźnie lepsza w Note10+. W Sony maksymalna rozdzielczość nagrywania to FHD jedynie z 24 klatkami na sekundę, więc Samsung nie daje mu żadnych szans. Jeśli chodzi o zdjęcia, to Sony jako dedykowany do robienia ich, posiada znacznie lepszy zoom. Więc jak będziesz fotografował dalsze obiekty, to należy o tym pamiętać. Rozdzielczość Sony posiada lepszą, ale nic nie piszą o jasności obiektywu. Rozumiem więc, że nie ma czym się chwalić, więc f,, będzie na poziomie 2.0. A zatem w gorszym oświetleniu lepsze zdjęcie zrobisz Note10+. Reasumując: Sony ma jedynie przewagą sprzętową w teleobiektywie (ze zrozumiałych względów) , poza tym Note10+, zrobi podobnej jakości zdjęcie co Sony i lepiej nagra video. A jako, że komórkę i tak będziesz musiał zabrać, to ja bym się ograniczył jedynie do Note10+..., no chyba, że masz duży bagażnik. Weź oba, zrób zdjęcia i porównaj, to będzie również i dla nas informacja. 

Edytowane przez Artur35
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

Narazie wypowiem się o zmianach zewnętrznych. 

Przycisk Bixbi z funkcją wygaszania ekranu ... - A co ze standing cover? Przycisk jest na dole. Zobaczymy jak przyjdzie etui jak sie to z tym ma. Ogólnie uważam tą zmianę na plus z lewej strony... jako prawo ręczny, ponieważ ten telefon trzymam w lewej ręce.

Etui oryginalne od Samsunga taki czarny silikon ( cena ok. niecałe 120 zł) uważam za najbardziej brudzace się etui. Wszystko sie przykleja ... park zabaw dla bakterii. 

Brak wejścia słuchawkowego ... od roku używam już tylko słuchawek po bluetutch ... 

Scaner link papilarnych ... u mnie działa super ... dodatkowo odblokowywania za pomocą twarzy ... też działa dobrze.

Kwestia otworu przy kamerze w wyświetlaczu ... Mi odpowiada. Lepiej od nocha 

Kamera ... moja ekstra ... wiem że z tym różnie ... sam to przechodziłem ... 

Kwestia diody powiadomień ... pewnie do rozwiązania przez Samsunga w oczku aparatu. 

Ogólnie polecam przesiadkę z n9 jak sie trafi promocja. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Placeks

A tak z ciekawosci.
    Odblokowanie twarza/facjata pobiera duzo energii? (Duzo wiecej niz odcisk?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi