Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

@kozo

Chodzi o szkła na żelu uv?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2tyg. Od ściągnięcia foli, telefon noszony w etui clear view i zero rys. Az sam jestem zdziwiony, zazwyczaj ekran rysowac sie od razu po wyjęciu z pudełka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    @kozo
    Chodzi o szkła na żelu uv?

Tak - tak jak jest opisane w podlinkowanym przez mnie newsie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

A swoją drogą po zdjęciu folii czytnik palca zaczął działać o wiele szybciej. Na folii palec musiałem przytrzymać często ponad 1 sekundę zanim odblokował się telefon, czasem musiałem podjąć 2-3 próby zanim załapał, a bez folii działa zauważalnie szybciej i zawsze za pierwszym razem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, sirrah777 napisał:

A swoją drogą po zdjęciu folii czytnik palca zaczął działać o wiele szybciej. Na folii palec musiałem przytrzymać często ponad 1 sekundę zanim odblokował się telefon, czasem musiałem podjąć 2-3 próby zanim załapał, a bez folii działa zauważalnie szybciej i zawsze za pierwszym razem.

Tez wlasnie mam identycznie... z folia niestety czujnik dziala dosc kiepsko... myslalem, ze bedzie to dzialac lepiej ale w porownaniu do czytnika z note 9 jest duzo gorzej... nie chce nawet myslec co bedzie jeśli zamontuje szklo whistone dome glass... folia jest narazie super i naprawde nie psuje wygladu bo jest naprawde niezauwazalna. Szklo hartowane jednak jest grubsze co pogrubia telefon i jest bardziej widoczne w stosunku do tej oryginalnie zamontowanej folii. Ale ten czujnik.... w zasadzie odblokowanie telefonu na blacie lub na uchwycie w auto to prawie niemozliwe... trzeba mocno cisnac w miejsce czujnika ... sprobuje jeszcze raz dodac odciski i zobaczymy co bedzie ale szczerze watpie zeby cos to zmienilo bo 2 razy juz to robilem :) taktak jak piszecie albo folia i meczarnie z czujnikiem ale za to ekran nie porysowany i zawsze jakas tam ochrona podczas upadku lub uderzenia mechanicznego lub ekran bez ochrony i dobrze dzialajacy czujnik ... cos za cos ... zresztą jak zawsze w zyciu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mimo folii czytnik działa jak marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szkło w Note10 rysuje się o wiele szybciej niż naklejona fabryczna folia. Naprawdę dbam teraz o ekran, a po 3 dniach od zdjęcia fabrycznej folii jest na nim więcej mikro rys niż na folii po 3 tygodniach. Także jak ktoś jest uczulony na rysy to niech nie używa tego urządzenia bez dodatkowej ochrony. Wstępnie uważam, że Gorilla Glass 6 zapewnia jeszcze mniej ochrony od gg5 (które rysowało się jak plastik).
    Szkoda. Przez prawie 2 lata używałem Note8 bez żadnej ochrony i ekran wyglądał naprawdę dobrze. Teraz korci mnie aby zdjąć folię, bowiem są na niej mikro ryski. Ale skoro tak piszesz to się waham. Nie lubię naklejania szkieł czy folii na te zakrzywione ekrany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie moim zdaniem Gorilla Glass idzie w złym kierunku. Pamietam Mi Mix I generacji którego używałem bez żadnej folii i po 8 miesiącach nie było na ekranie ani jednej mikrorysy o poważnej nie wspominając. Prawda jest taka, ze ochrona przed rozbiciem jest tak naprawdę iluzoryczna. Wystarczy mieć pecha o GG6 pęknie przy upadku z 15 centymetrów. Myślałem, że mnie trafi jak na Note 8 pojawiła mi się rysa gruba na 2 mm biegnąca przez sam środek ekranu na długości 5 cm. I do dzisiaj nie mam pojęcia skąd się wzięła. Najbardziej lubię używać słuchawki bez żadnych ochraniaczy, ale biorąc pod uwagę to, że wszytkie telefony sprzedaję po jakimś czasie, jestem zmuszony ładować jakieś casy, folie czy szkła. Inaczej wystarczy kilka tygodni i telefon jest cały w mikrorysach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Ogólnie -Jesteście zadowoleni z Notesa? Szczególnie jeśli Ktoś przesiadał się ze słuchawki Topowej.

Ja pomimo szczerych chęci nie mogę przekonać się do Notesa 10 plus. W sumie do zeszłego roku używałem głównie Notesów, jednak później przesiadłem się na Huawei. I trudno jest wrócić do serii z rysikiem ,choć nadal mam Note4, i Note Edge. Jednak dużo w obecnym Notesie mi nie pasuje.

Ceny idą w dół i sprzedaż po dwóch tygodniach jest nie opłacalna-choć telefon używany jeden dzień z hakiem 😁

Wszak nowe jest wrogiem lepszego-chyba?

Edytowane przez TomSy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ogólnie -Jesteście zadowoleni z Notesa? Szczególnie jeśli Ktoś przesiadał się ze słuchawki Topowej.
    Ja pomimo szczerych chęci nie mogę przekonać się do Notesa 10 plus. W sumie do zeszłego roku używałem głównie Notesów, jednak później przesiadłem się na Huawei. I trudno jest wrócić do serii z rysikiem ,choć nadal mam Note4, i Note Edge. Jednak dużo w obecnym Notesie mi nie pasuje.
    Wszak nowe jest wrogiem lepszego-chyba?
    Tak tylko zapytam co wg Ciebie jest lepszego w Huawei? Mi w Note 10 nie pasują tylko 2 rzeczy. Jedna potężnie, czyli dziura w ekranie. Uważam, ze to jest gorsze nawet od notcha którego nienawidzę z głębi serca. Druga to zakrzywione krawędzie ekranu. Mimo tego mam Note 10 bo uwielbiam tą serię. I miałem wszystkie oprócz 5. Suma sumarum nie widzę na obecną chwilę lepszego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi