Skocz do zawartości
Camulos

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

sirrah777

Ja jestem bardzo zadowolony. Przesiadłem się z Note8. Na plus bateria, której nie muszę już doładowywać w pracy w ciągu dnia, zauważalny wzrost wydajności, widoczny nawet podczas uruchamiania aplikacji, wygląd urządzenia (uwielbiam kanciaste telefony), rozmiar i jakość ekranu (widać przy filmach hdr poprawę), pilot do aparatu w rysiku okazał się bardziej przydatny niż mógłbym się tego spodziewać, jakość głośników stereo na przyzwoitym poziomie, jakość aparatu sumarycznie lepsza niż na Note8. Z największych wad dla mnie to brak diody powiadomień (AoD nie jest w stanie zapewnić takiej funkcjonalności gdyż nie jest z daleka tak dobrze widoczny) i brak przejściówki do słuchawek w sklepach 2 miesiące po premierze (to jest naprawdę słabe). Jakość materiałów (gg6) była do przewidzenia że będzie do niczego i nie miałem żadnych oczekiwań.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy
    18 minut temu, gentillo napisał:

Tak tylko zapytam co wg Ciebie jest lepszego w Huawei? Mi w Note 10 nie pasują tylko 2 rzeczy. Jedna potężnie, czyli dziura w ekranie. Uważam, ze to jest gorsze nawet od notcha którego nienawidzę z głębi serca. Druga to zakrzywione krawędzie ekranu. Mimo tego mam Note 10 bo uwielbiam tą serię. I miałem wszystkie oprócz 5. Suma sumarum nie widzę na obecną chwilę lepszego telefonu.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Aparat!!!. I fakt bryła Notesa bardzo mi pasuje, to jego zaleta wg mnie . Bateria słabiej niż w P30P. Ekran też na plus Notesa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ogólnie -Jesteście zadowoleni z Notesa? Szczególnie jeśli Ktoś przesiadał się ze słuchawki Topowej.
    Ja pomimo szczerych chęci nie mogę przekonać się do Notesa 10 plus. W sumie do zeszłego roku używałem głównie Notesów, jednak później przesiadłem się na Huawei. I trudno jest wrócić do serii z rysikiem ,choć nadal mam Note4, i Note Edge. Jednak dużo w obecnym Notesie mi nie pasuje.
    Ceny idą w dół i sprzedaż po dwóch tygodniach jest nie opłacalna-choć telefon używany jeden dzień z hakiem 
    Wszak nowe jest wrogiem lepszego-chyba?
    Ja z XS max. Czy jestem zadowolony? Jestem tyle że mi się wszystkie słuchawki mega szybko nudzą. Z tą mam nadzieję wytrzymać do roku (XS max miałem 7 miesięcy). Na plus brak notcha, klawiatura numeryczna i z symbolami, malutkie ramki, wyświetlacz (żywe kolory), normalny dual SIM, brak mocno wystającego aparatu z tyłu, s pen, aod, 256 GB pamięci, multitask. Do tego brak zawieszek przy przewijaniu ekranów, co w XS max zdarzało się często po odblokowaniu ekranu. W końcu Samsung jest bardziej płynny niż był iPhone na iOS 13
    No i pierdylion możliwości konfiguracji, od własnego dzwonka, do dowolnego ułożenia ikon, widgety, etc.
    Koniec końców i tak pewnie wrócę do tego popapranego japka, ale mam nadzieję trzymać się jak najdłużej Notka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Post Waszych wpisach zdecydowalem sie jeszcze raz wprowadzic na nowo odciski palcow. Rzeczywiscie jest duzo lepiej... prawdopodobnie z tego co zauwazylem przy skanowaniu trzeba dosc mocno dociskać palce wtedy zapis jest dokladniejszy :)

oczywiscie mowie z naklejona oryginalna folia na wyswietlaczu :)

Edytowane przez xxxprzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nawet dodałem po 2x ten sam kciuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

Ale można tylko 4 palce dodać i już mam dodane 4 różne więc nie mam miejsca na powtórki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dodać 2x tego samego , co się najczęściej używa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

Ale jak chwycę telefon lewą ręką to odblokowuje lewym kciukiem, jak prawą to prawym. Jak leży na biurku to lewym lub prawym wskazującym, zależnie po której mojej stronie leży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem mega zadowolony z czytnika LP ...podstawa ,to dodać odcisk trzymając palec pod takim kątem jak trzymacie telefon w codziennych sytuacjach , a większość dodaje odcisk trzymając kciuk równo na środku . Polecam jak wyżej dodać 2x ten sam palec i gwarantuję sukces...Dodam, że mam cały czas na wyświetlaczu fabryczną folię i wszystko śmiga super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ale jak chwycę telefon lewą ręką to odblokowuje lewym kciukiem, jak prawą to prawym. Jak leży na biurku to lewym lub prawym wskazującym, zależnie po której mojej stronie leży.
    Dokładnie. Nie wiem czemu jest limit 4 odcisków.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi